'לא משתפים' - סדרת האינדי הישראלית הראשונה שתופץ ברשתות החברתיות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רועי קרן

'לא משתפים' של היוצר דקל אייזן, היא סדרת האינדי הישראלית הראשונה שעולה לרשת והיא תעלה בפייסבוק וביוטיוב ב- 1.7.21. על מה הסדרה עם המסרים הכל כך חשובים?

פורסם ב: 08/06/2021 14:05

דליה שימקו ושרון אלכסנדר בסדרה 'לא משתפים'. צילום: רועי קרן
'לא משתפים' היא דרמה-פסיכולוגית על קבוצת תמיכה אלטרנטיבית לאנשים שחוו התעללות ברשת, בין אם הופצו תמונות או סרטונים אינטימיים שלהם, חוו חרם או שהם נתפסו במצלמה עושים משהו מבזה או בהמי והפכו להיות ל'הישראלי המכוער' התורן.

אחרי שהפרטיות והדימוי העצמי שלהם התרסקו לרסיסים, עולמם של הדמויות מופר בשנית, כשמצטרפת לקבוצה מישהי חדשה, בהוראת בית המשפט, על כך שעליה להשלים עשרה מפגשים במסגרת עבודות שירות, לאחר שמעשיה ברשתות החברתיות הובילו לאסון. חברי הקבוצה נאלצים להתמודד עם הנוכחות החדשה, בעל כורחם, מבלי שהם יודעים שלאותה משתתפת חדשה יש גם אג'נדה נסתרת מעבר לצו בית המשפט.

'לא משתפים' היא סדרה שעוסקת בהיבטים האקטואליים היום יומיים שלנו, כיצורים חברתיים בעידן טכנולוגי של רשתות חברתיות ובנורמות החדשות של החברה שלנו בישראל ובכלל. המקרים בסדרה שאובים ברפרנס מאירועים אמיתיים שקרו. והסדרה מנסה לתת הצצה אינטימית לגל חדש של נפגעי טראומה. כל הסדרה מתנהלת בלוקיישן אחד. וכל פרק נפתח במונולוג של אחת הדמויות.

יוצר, במאי ותסריטאי: דקל אייזן
הפקה: אלעד פלג, חגי ארד, עמית ערן, דקל אייזן
הפקה בפועל: רננה ניתאי
צילום: רועי קרן, מתן כהן
עריכ: שי אשרי

שחקני: דליה שימקו (נעמי), שרון אלכסנדר (אלי), בן יוסיפוביץ (תום), מעיין אשכנזי (שובל), איציק גולן (אמיר), גיל יפרח (שרון), עמית רודרמן (יואל), מירן ימין (יעל), אלון נוימן (מוני)

ישראל 2021
8 פרקים (143 דקות)
הסדרה הופקה ומומנה באופן עצמאי ללא שום קרן או גוף מממן
יחסי ציבור : דורית חורדי

דקל אייזן : יוצר במאי ותסריטאי הוא איש הייטק בן 36, נשוי + 2, בוגר סם שפיגל וזוהי סדרת הטלוויזיה הראשונה שלו. הסדרה מומנה ע'י דקל באופן עצמאי.הוא יצר את הסדרה כאבא שרוצה לגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם לוחצים על הכפתור 'שתף'....
לינק להורדת טריילר הסדרה "לא משתפים" בוימאו:

https://vimeo.com/553890833לינק לטריילר הסדרה "לא משתפים" ביוטיוב:

https://www.youtube.com/watch?v=DNebeiLDkDk&ab_channel=%D7%9C%D7%90%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%A4%D7%99%D7%9D%D7%9C%D7%90%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%A4%D7%99%D7%9D
גיל יפרח ובן יוסיפוביץ בסדרה 'לא משתפים' צילום : רועי קרן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   לראשונה בשל מגבלות הקורונה, נערכו...
*   'האירוע' הוא הסרט שזכה בפרס הסרט הטוב...
*   חברת 'סיריוס אלקטרוניקה' קיבלה את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים