קבוצת הצעירים החדשה של 'הקאמרי' חגגה אתמול בבר שהושק בתיאטרון בפרמיירה של ההצגה 'רינגו'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

כזכור, השחקנית מיה לנדסמן הצליחה לעורר סערה, לפי פרסומים הוחלט כי היא לא תמשיך בעונה השנייה של הסדרה 'המפקדת'

פורסם ב: 03/06/2021 13:05

סט ההצגה 'רינגו' וקבוצת הצעירים של תיאטרון הקאמרי. צילום: אור גפן
מיה לנדסון הגיעה אתמול רביעי לתיאטרון 'הקאמרי' בתל אביב שם התקיימה הפרימיירה של ההצגה 'רינגו' של קבוצת הצעירים החדשה של 'הקאמרי' בבר החדש שהושק בתיאטרון.

חוץ ממנה נראו שם גל אמיתי, דור הררי (שזכור לכם מ'השוטרים'), יעל אלקנה,גאיה גור אריה, אלעד אטרקצי,ניר שטראוס, תום חודורוב ועוד.

העונה השניה של סדרת הלהיט אמנם עדיין לא נכתבה, אבל השערוריות שנלוו לשחקנית מיה לנדסמן בעת מבצע 'שומר החומות' ברשתות החברתיות עשו את שלהן. מי שפירסמה פוסט תמיכה במאבק על שייח ג'ראח וחטפה תגובות קשות וחשבונה נחסם.

סרטון נוסף צץ ברשת בו נראתה לנדסמן אוחזת בנשק ואומרת 'על הז**ן שלי מדינה ישראל'. לנדסמן משחקת את הסמלת בסדרה, אחד התפקידים הבולטים בה, אבל לאחרונה היא כיכבה בכותרות דווקא בגלל התבטאויותיה הפרו פלשתינאיות,שזכו להרבה ביקורת שלילית, ואתמול רביעי הגיעה לאירוע כדי לצפות בהצגה החדשה בקאמרי, ולא לבדה.

צעירי 'הקאמרי' הם דור הררי, תום חודורוב, חן גרטי, דור הררי, רוני נתנאל, אלעד אטרקצ'י, יעלי רוזנבליט, אוריה יבלונובסקי, תם גל, אור לומברוזו, מאיה קורן.


.
יעל אלקנה וגאיה גור אריה. צילום: אור גפן

גאיה גור אריה ואלעד. צילום: אור גפן

קאסט השחקנים של 'רינגו'. צילום: אור גפן

ניר שטראוס. צילום: אור גפן

אלעד אטרקצי. צילום: אור גפן

מיה לנדסמן. צילום: אור גפן

דור הררי. צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ישראל אזולאי חגג במוצ'ש את יום הולדתו...
*   באולמי 'טרויה' באשדוד ערכו בשלישי...
*   ישראל אור חגג בביתו ברמת גן עם בתו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים