חברת 'מעדני יחיעם' השיקה נקניקיות גורמה חדשות: נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי.כתבה: רונית קיטאי. צילום: Sell360pro

תמיר דגן מנהל השיווק של מעדני יחיעם אומר כי מדובר בנקניקיות בקר פרמיום בסגנון אמריקאי - ניו יורק על פי מתכון של חברת הבת של מעדני יחיעם בארה'ב - Abeles & Heymann . נקניקיות הגורמה החדשות מצטרפות לסדרת נקניקיות הפרמיום של מעדני יחיעם, בטעם ובמרקם ייחוד

פורסם ב: 02/06/2021 15:44

יהנקניקיות המובחרות מבית 'מעדני יחיעם' מכילות 14% חלבון, ללא גלוטן ו-100% מרכיבי הבשר במתכון הם מבשר בקר. כך השיקה יצרנית מוצרי הבשר 'מעדני יחיעם' את נקניקיות הגורמה החדשות שלה.

הנקניקיות 100% בקר פרמיום מיוצרות כאמור על פי מתכון וידע של חברת הבת של מעדני יחיעם בארה"ב, A&H. כל רכיבי הבשר במתכון הם מבשר בקר והן בטעם ובמרקם ייחודי ושונה משמעותית מהקיים בשוק. הנקניקיות בשר בסגנון אמריקאי מצטרפות לסדרת נקניקיות הפרמיום המעולות של מעדני יחיעם וישווקו ברשתות המזון ברחבי הארץ.

סדרת נקניקיות הפרמיום של 'מעדני יחיעם' כוללת נקניקיות צ'וריסו בסגנון ארגנטינאי בעלות מרקם בשרי וטעם פיקנטי, מומלצות לצלייה על האש או במחבת. נקניקיות בסגנון צרפתי בעלות מרקם בשרי וארומה חזקה, מומלצות לצלייה על האש או במחבת וכתוספת לתבשילי קדירה כמו שוקרוט. הנקניקיות עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, גדולות ועסיסיות, במרקם בשרי ובטעם משובח, ללא גלוטן ובעלות רמת חלבון גבוהה (כ-16%). הנקניקיות משווקות באריזות של 280 גרם, כ-3-4 יחידות נקניקיות גדולות באריזה והן חלק מקטגוריית נקניקי הבוטיק של יחיעם הכוללת מעדני בשר בסגנון עולמי בהם נקניקי סרוולד, פרשוטו, סלמי צרפתי, סלמי הרץ ועוד.

מוסיף תמיר דגן מנהל השיווק של 'מעדני יחיעם': 'אנו רואים מגמה ברורה של התחזקות מוצרי הפרמיום. התבססנו במוצר זה על ידע ומתכון אמריקאי של חברת הבת שלנו בארה"ב ואנו שמחים להביא לקהל הישראלי מוצר פופולארי ואהוב הנמכר בשוק האמריקאי הכשר'.

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית. מחיר מומלץ לצרכן: כ- 20.00 ש'ח לאריזת 280 גרם. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.
נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי מעדני יחיעם. צילום: Sell360pro

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   למעלה מ-50% מהאוכלוסייה סובלת מבעיית...
*   ISPRINT, בארגון קבוצת 'שטיר' תציג את התערוכה...
*   פסטיבל דלעות במשק 'שדה ירוק' בבית יהושע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים