סי ומתן גבעתי ה'שרופים' על 'מכבי חיפה' נאלצו לוותר על המשחק הגורלי לטובת חדר הלידה ברמב'ם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

מה קרה בחדר הלידה וכיצד הגיבה המיילדת כאשר ראתה את האב לעתיד לבוש במדים ירוקים? סמסו מזל טוב לסי ומתן גבעתי תושבי זכרון יעקב, על הולדת בנם. סי סניור!!! גבעתי הסתער על המתנ (ה) הטריה

פורסם ב: 31/05/2021 16:29

מתן גבעתי ויורש העצר. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
סי ומתן גבעתי שניהם בני 30 ידועים כאוהדים שרופים של מכבי חיפה, וביחד הם מנויים למשחקים של הקבוצה.אתמול (יום ראשון 30.5), ערב המשחק הגורלי באצטדיון סמי עופר, סי, שהייתה בשבוע ה-38 להריונה, התחילה להרגיש צירים. 'כל השבוע דיברתי אליו וביקשתי ממנו, רק אל תצא בזמן המשחק!', משחזר גבעתי. אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד.

בגלל שמדובר בהריון ראשון, החליטה היולדת 'הירוקה' לחכות ולוודא שמדובר בצירים אמיתיים, 'מה זאת אומרת למה? ברור. כדי לא לפספס את המשחק!', היא מסבירה, אבל הצירים התבררו כדבר האמיתי, והשניים נכנסו לרכב.

בדרך לרמב'ם ראו בני הזוג את האוהדים שנוסעים למשחק ואילו הם נעדרו משם. לא היו אך בלטו בהעדרם. 'ברגע שכל החברים ראו שאני לא מגיב ולא מגיע למשחק הם הבינו שאנחנו בחדר לידה. כאשר הגענו לשם , המיילדת ראתה אותי לבוש במדים בירוק וישר אמרה לי שבחדר הלידה שלנו אין טלויזיה. האחות השנייה צחקה וסיפרה לי שהיא אוהדת 'הפועל'. מיד צעקתי שיחליפו את הצוות', צוחק האב הטרי והמאושר..

בעוד שהקולות שבוקעים מחדרי הלידה הם די צפויים, מחדר הלידה בו שהו בני הזוג גבעתי יצאו קולות אחרים לגמריי...'אז היינו בחדר לידה, וסי תוך כדי הצירים צועקת לי ודורשת שאני אספר לה מה קורה במשחק. המיילדת אמרה לה שהיא בפתיחה מלאה, והיא צעקה עליי – נו? לקחנו כבר אליפות?!', משחזר גבעתי את שאירע אתמול בערב ומגיע לרגע השיא ולא בגלל ששם אשתו הוא סי. 'המשחק נגמר, לקחנו אליפות, והוא נולד ממש ברגע של הנפת הצלחת, אושר כפול. כולם רשמו לי שזה כמו שתי לידות, דאבל' ,הוא מספר.

אומרת סי גבעתי: 'אני לא בטוחה על מה הוא קיבל יותר ברכות. כולם כל הזמן אמרו לי לא ללדת ביום ראשון, אז אני בטוחה שהם הביאו את זה על עצמם'. שיהיה במזל טוב!

(דגנית קניג)
מתן גבעתי ויורש העצר. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנכ'ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש הגיע...
*   מעבדת החדשנות AION Labs, בתמיכת BioMed X, מפרסמת...
*   'פראנה' - רשת קליניקות לטיפולים בחדרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים