אוהבים נקניקיות? מכירות שיא היתה בשנת הקורונה. תמיר דגן מנהל השיווק של 'מעדני יחיעם' לא מפסיק לחייך. כתבה: רונית קיטאי

שנת 2020 נרשמת בענף המזון כשנת שיא. 'מעדני יחיעם' רשמו גידול של 16.6% במכירות שהסתכמו בכ-118 מיליון ש'ח ובנתח שוק של 13%. מכירות המותג הפרטי רשמו גידול של 11% והסתכמו בכ- 96 מיליון ₪ ובנתח שוק של כ- 11%

פורסם ב: 24/05/2021 12:25

נקניקיות עוף מעדני יחיעם בכשרות קהילות. צילום: Sell360pro
ב'מעדני יחיעם' אומרים: 'בשנת הקורונה התמודדנו, בנוסף לקשיי מגבלות המגפה, גם עם ביקוש גובר למוצרי בשר מצוננים, בעיקר נקניקיות ומוצרי "פרמיום", ובכוונתנו להמשיך השנה בהשקות מיוחדות של מעדני בשר משובחים'.

אחת הקטגוריות הרושמת גידול משמעותי היא קטגוריית הנקניקיות המצוננות, אשר צמחה בשנת הקורונה ב- 21% ומהווה כ- 20% מתחום הנקניקים. טירת צבי רושמת גידול של 36% ונתח שוק של 43%. "זוגלובק" צומחת אף היא ב-14%, עם נתח שוק של 35% וחברת "מעדני יחיעם" צומחת ב- 48% ומחזיקה כיום בנתח שוק של 9%.

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם, הזינוק בשוק הנקניקים הוביל את החברה להתפתחויות חדשות. 'אנו משיקים בימים אלה נקניקיות עוף במתכון משופר. בנוסף לכך השלמנו פיתוח של סדרת 'נקניקיות פרמיום':- צ'וריסו, צרפתיות ונקניקיות 100% בקר במתכון ניו-יורקי של חברת הבת שלה בארה"ב, H&A. בנוסף, אנו פועלים להרחבת סל מוצרי הפרמיום הייחודי שלנו. והשקנו קו מוצרים שלם של נקניקים ונקניקיות בכשרויות קהילות ועטרה בית יוסף'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   אלופים בדרך לטוקיו. השחיינים הפראלימפים...
*   בחום הכבד הזה תחשבו על הדוורים שמתרוצצים...
*   השחקנית לוסי דובינצ'יק המכהנת גם כסמנכ'לית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים