מותג הקוסמטיקה GA-DE משיק: LONGEVITY PURE BLACK WATERPROOF EYELINER אייליינר עמיד במים, בגוון שחור עמוק עם חוד דק במיוחד

זהו אייליינר מהפכני של GA-DE. הוא נוח למריחה ומספיקה משיכה אחת של אייליינר כדי לקבל דיוק וקו אחיד. הוא עמיד במים ונמכר בגוון שחור עמוק .עצות ממאפרים כדי לקבל תוצאות מדהימות

פורסם ב: 20/05/2021 12:38

Eyeliner by GA-DE
המוצר מצטיין בפיגמנט שחור פחם עמוק ועוצמתי. זהו מוצר בסיס שחייב להיות בכל תיק איפור. הוא מדגיש את העיניים ומשדרג ברגע את ההופעה ואפשר להניח אותו במגוון צורות ודרכים.

הוא יכול להיות דקיק כזה שממסגר את העין וכמעט אינו מורגש, או להקיף ולהדגיש את העין בקו עבה דרמטי וסקסי או לתת לה מראה חתולי, מעט מלוכסן שהופך את המבט למגנטי ומהפנט. ציור קו מדויק וסימטרי בעזרת האייליינר, הפך לאתגר בקרב נשים רבות שאוהבות את התוצאה הסופית אבל מתקשות להגיע אליה.

LONGEVITY, האייליינר החדש, שמושק בימים אלו ע'י מותג הביוטי ג'ייד, נותן פתרון מושלם לאותן נשים שמתקשות לשרטט קו אייליינר מדויק. הוא בעל אפליקטור מובנה דק במיוחד עם קצה גמיש המאפשר שליטה מלאה, לשרטוט קו אחיד במשיכה אחת, הוא בעל גוון שחור עז והבונוס החשוב - עמיד במים ונשאר למשך שעות רבות.

LONGEVITY – הסוד הוא בשילוב בין עמידות לדיוק.מבנה האפקלטור חשוב ביותר להצלחה של שרטוט קו מדויק ויש לו השפעה מכריעה על התצאה הסופית.

ל-LONGEVITY אפליקטור בעל קצה גמיש ודק במיוחד מאפשר שליטה מלאה, לשרטוט קו אחיד בקלות ובנוחות ולתיחום עדין או מודגש.

הנוסחה הייחודית עמידה במים ונשארת למשך שעות רבות. היא משלבת מרקם קטיפתי רב-ממדי עם פיגמנט שחור עוצמתי במיוחד ופולימרים התורמים לייבוש מהיר ויוצרים גימור עמיד במיוחד שאינו נסדק או דוהה.

התוצאה תיחום העין בקו מדויק שחור עז שנשאר במשך שעות רבות. והמחמאות יזרמו במהרה.

המאפרים של ג'ייד מלמדים איך להעצים את מראה העיניים בעזרת שימוש באייליינר :

מראה חתולי עם טוויסט טרנדי : מתחי את העפעף, השכיבי את המכחול ושרטטי קו דק צמוד לריסים, כך שהעיניים יהיו מודגשות אבל לא באופן דרמטי. בעזרת הקצה הדק ציירי כנף זוויתית למראה חתולי מלוכסן מעט והמשיכי אותה בעדינות עם שרטוט קו דקיק בשליש הראשון של קצה העפעף העליון.

אפשר לשדרג ברגע את האיפור למראה מתוחכם בעזרת שילוב עיפרון בגוון לבן המשורטט בעדינות מעל קו האייליינר השחור .חשוב לזכור, כדי לקבל תוצאה מושלמת כדאי לחכות שהאייליינר השחור יתייבש לחלוטין לפני שרטוט הקו הנוסף.

כאשר רוצים מראה מודגש יותר אפשר לעבות קצת את האייליינר ולהוסיף בשליש החיצוני של העין עוד קו מומלץ לעשות את זה בתנועות קטנות וקופצניות וכך העור לא ימתח ויווצר קו אחיד יפה שאינו מגומגם. להשלמת המראה אפשר לשרטט קו גם בחלק התחתון של העין למראה מודגש ודרמטי.

אם רוצים נופח יותר דרמטי אפשר להוסיף עוד מספר קוים מעל הקו הקודם ולמלא את העפעף, בעזרת החוד של האייליינר לרכך את הפינות. היתרון של אייליינר LONGEVITY החדש הוא שהמכחול תמיד רווי בצבע ואם רוצים לקבל מראה אפילו יותר שחור, מומלץ לעבור על הקו שוב. מחיר מומלץ לצרכן- 79 ש'ח. להשיג ברשתות הפארם המובחרות ובחנות האונליין

www.gade.co.il

(צחי דהן)
GA-DE אייליינר LONGEVITY מחיר 79 ש'ח .צילום :יח'צ

ג'ייד אייליינר LONGEVITY מחיר 79 שח צילום יחצ (5).jpg

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   איזה שידרוג לבישום האויר. את החידוש...
*   'נפטון' מאפשרת ליהנות בחגים ממגוון...
*   מותג המזון 'עתיד ירוק' יצא עם סדרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים