אתמול נערך אירוע השקת מתחם העיצוב החדש redesign בקרית אתא. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

מתחם העיצוב החדש redesign בקרית אתא הוא בבעלות שוקי שוורץ מנכ'ל ובעלים של 'טולמנ'ס', עמיר בירם ואריאל רוטר שותפים בחברת JTLV,אורי קרמר – בעלים שותף ב'טופולסקי רצף', אופיר ועדי בליצבאו – מבעלי חברת א. בליצבאו. מי היו בין האורחים?

פורסם ב: 05/05/2021 16:04

השקת מתחם העיצוב redesign בצפון .צילום: רפי דלויה
כל המוזכרים כאן השיקו אתמול בערב יחד עם המנכ'ל אלי גינוסר והאדריכל אבנר שר את מתחם העיצוב החדשני בקרית אתא, בו הושקעו כ-250 מיליון ש'ח. המקום מוכר לוותיקים שביניכם במתחם בו היתה נגריית אחים שוורץ של אביו ודודו של שוקי שוורץ. במתחם עשרות אולמות תצוגה וחנויות קונספט לתכנון, עיצוב והלבשת הבית, מתחם dlaunge ייעודי למעצבים ואדריכלים וכן שלוחה של בי'ס לעיצוב 'שנקר' שיושקו בקרוב. את האירוע הנחה יונתן ריגר וטקס גזירת הסרט נערך בנוכחות ראש עיריית קריית אתא יעקב פרץ שאמר: 'מתחם רדיזיין, מלבד היותו מנוף כלכלי רב חשיבות לעיר, הוא מהווה מקור תעסוקה חדש ומשמעותי לתושבי קרית אתא והמתחם כולו הופך להיות חלק מרצף מסחרי חזק אשר אמור לתת מענה לצרכי העיר המתפתחת.

הבשורה מגיעה מקריית אתא, מנקודה זו ממש אליה יוכלו להגיע כלל תושבי האזור בצירי תנועה ראשיים וליהנות ממתחם רב גווני המשלב קניון, חנות 'איקאה' ומתחם עיצוב ייחודי. כולנו שותפים היום לתהליך המתמשך של הפיכתה של קריית אתא לעיר מובילה המזוהה עם איכות חיים ורמת שירותים גבוהה'.

הגיעו לברך חבריו של הכדורסלן האגדי לשעבר שוקי שוורץ וביניהם : השחקן הישאם סולימאן, שחקני מכבי תל אביב בכדורסל לשעבר: אולסי פרי, מיקי ברקוביץ' ומוטי ארואסטי. באו אנשי העסקים: גבי רוטר יו'ר קבוצת קסטרו – הודיס, שולם פישר - בעלי 'איקאה', שוקי קובלנץ מנכ'ל 'איקאה', צביקה גיור - בעלי 'ניופאן',אבי ברססט מנכ'ל 'הולנדיה', חן למדן מנכ'ל 'אוריין', ישראל טראו, עופר איתני, רונן קאופמן, תמיר בן שחר, אבי מוסלר ועוד.האירוע נערך על גג המרכז, עם די ג'יי שניגנה לייב וקייטירנג 'פילפל' שפינק את האורחים עם דוכני אוכל יוקרתיים.
השקת מתחם העיצוב redesign בצפון. צילום: רפי דלויה

השקת מתחם העיצוב redesign בצפון .צילום: רפי דלויה

השקת מתחם העיצוב redesign בצפון .צילום: רפי דלויה

השקת מתחם העיצוב redesign בצפון . משמאל לשוקי שוורץ המנחה יונתן ריגר. צילום: רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'יום אירופה' צויין במוצ'ש החולף במתחם...
*   שרת התחבורה מרב מיכאלי ביקרה בתערוכת...
*   הוי ירוקה. הוי ירוקה אני מבטן ומלידה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים