אחראי הרווחה רצה להפתיע את עובדי החברה בגיבוש באתר חוויתי בצפון, אך הופתע לגלות שם רומן שמנהלת רעייתו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שרית נס

זה תסריט לסרט הוליוודי עם עלילה לא צפויה וחסר כאן 'הפי אנד' אך זהו סיפור אמיתי.בעל גילה כי הוא נבגד כאשר במסגרת תפקידו ערך סיור מוקדם לצורך גיבוש לעובדי החברה . הא לא ציפה לגלות שם את מה שראו עיניו. את הבעל הלא מאושר מייצג עו'ד גיא אופיר

פורסם ב: 04/05/2021 10:54

עורך דין גיא אופיר. צילום: שרית נס
עם החזרה לשגרה, החליט אחראי רווחה בחברה צפונית להפתיע את עובדי החברה באירוע מגבש באתר חוויתי באזור הצפון. כאשר הגיע למקום שנבחר לצורך זה בחברת נציגים מהחברה הוא נדהם לגלות שם את רעייתו כשהיא מבלה במקום באינטימיות עם גבר צעיר. הבעל ההמום פנה לעו'ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה על מנת שיגיש בשמו תביעה לגירושין לבית הדין הרבני האזורי בחיפה, לאחר שסירב להיענות בחיוב לניסיונות גישור בין בני הזוג שיזמו בני משפחה וחברים.

בכתב התביעה לגירושין שהגיש בשמו עורך הדין שלנו לביה'ד הרבני, נטען: 'הבעל חש מושפל ופגוע עד עמקי נשמתו כאשר יחד עם שניים מחבריו לעבודה שהגיעו איתו על מנת לבדוק קיום אירוע גיבוש לעובדים, גילה בשטח את האישה כשהיא צמודה ומתנשקת בלהט עם גבר צעיר'.

"לאחר שהתעשת החליט הבעל להפתיע את רעייתו ותיעד אותה באמצעות הסלולרי שלו כשהיא יחד עם הבחור הצעיר. היו שם תמונות וסרטון שאינם מותירים שום ספק לגבי היחסים ביניהם. הבעל ניגש לאשתו וכאשר הופתעה, היא קמה ונטשה את המקום . בהמשך היא ניסתה לדבר אל לבו, התנצלה וביקשה שיסלח לה, אך זה הודיע לה שבכוונתו להתגרש ממנה באופן מיידי'.

הבעל באמצעות בא כוחו עו'ד גיא אופיר מבקש מהדיינים להעביר את שני ילדיהם למשמורת שלו ולהכריז על רעייתו כמורדת על כל המשמעויות הכרוכות בכך.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   התושבים יבחרו מה יהיה שמה החדש של...
*   יהונתן אירני (22) פתח את חברת 'אירני...
*   עו'ד יואב אלקלעי יליד חיפה ותושב העיר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים