לרגל יום המגבת הבינלאומית שיערך ב-25.5.21 השיק אתר האון ליין 'אהבה קטנה' קולקציית מגבות רחצה וידיים איכותיות. כתבה: ענת דאוס

המגבות משלבות כיתוב בריקמה בתוספת אמירה לבחירה

פורסם ב: 28/04/2021 09:57

אתר אהבה קטנה מארז 4 יחידות מגבות ידיים עם רקמה של שם פרטי המחיר 140 ש'ח .צילום: יח'צ
אפשר בשילוב כיתוב בריקמה ייחודית עם שם אישי או אות ובתוספת אמירה אישית, לבחירה.

מדובר בקולקציית מגבות איכותיות ביותר, עשויות מכותנה עבה, עם כושר ספיגה גבוהה ביותר. המגבות רכות ונעימות גם לאחר הכביסה. ניתן להזמין את המגבות עם ריקמה בחוטי זהב, כסף מט ושחור. בשפות העיברית ,אנגלית וערבית וב- 6 פונטים שונים לבחירה.

יום המגבת הבינלאומית הוא היום בשנה שבו מציינים את מותו של דאגלס אדם יוצר הסרט "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" בו פירט דאגלס בפרק השלישי את יתרונות המגבת, כמו: להתעטף במגבת ולהתחמם בעת שעוברים דרך הירחים הקרים, ולהתכסות בה בשעת השינה מתחת לכוכבים ובזריחה האדומה של מדבר קאקרפון. ביום הזה נוהגים מעריצי הסרט לשתות בירה לאכול בוטנים כשמגבת על מונחת להם על הכתף.

קולקציית המגבות כוללת: מגבת רחצה מידות : 70X130 ס"מ עם ריקמה של אות אחת בשם הפרטי. המחיר: 79 ₪, מגבת רחצה מידות: 70X130 ס"מ עם ריקמה של שם פרטי מלא המחיר: 89 ₪, מגבת ידיים אישית מידות: 34X34 ס"מ עם ריקמה של אות אחת המחיר: 29 ₪, מגבת ידיים אישית מידות: 34X34 ס"מ עם ריקמה של שם פרטי המחיר: 35 ₪, מארז 4 מגבות ידיים עם ריקמה של אות המחיר: 116 ₪, מארז 4 מגבות עם שם המחיר: 140 ₪.

אתר האון ליין "אהבה קטנה"


www.ahavaktana.co.il

האתר מציע משלוח עד הבית עד 8 ימי עסקים.
ברכישה מעל 199 ש'ח. המשלוח חינם.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   איזה שידרוג לבישום האויר. את החידוש...
*   'נפטון' מאפשרת ליהנות בחגים ממגוון...
*   מותג המזון 'עתיד ירוק' יצא עם סדרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים