חברת 'חקלאי גרנות' תרמה טאבלטים ייעודים למחלקת הקורונה של בית החולים הלל יפה בחדרה. כתבה: רונית קיטאי

המטרה היא לאפשר תקשורת בין חולים ומשפחותיהם באמצעות הטאבלטים, הממוגנים באופן מיוחד ומאפשרים מגע גם דרך חליפות מגן,

פורסם ב: 18/04/2021 11:07

אחיות מחלקת קורונה של הלל יפה עם הטאבלטים החדשים .צילום: אחמד אבו אל חלילה
כך נערכות שיחות זום מרגשות בין החולים למשפחותיהם בזכות תרומת בית האריזה לאבוקדו ופירות הדר של 'חקלאי גרנות' השוכן סמוך לבית החולים ובכוונת החברה לתמוך בפעילותו גם באמצעות מיזמים נוספים .


חשבתם פעם איך מתקשרים בסמארטפון במחלקת קורונה? כשהמסכה מלאה אדים והמסך לא מרגיש את הכפפה? בדיוק עבור המטרה הזו רכשה חברת 'חקלאי גרנות' טאבלטים ייעודיים שנתרמו למחלקת הקורונה זיהומית א' של ביה'ח 'הלל יפה' בחדרה,.

באמצעות הטבלאטים מסייע צוות המחלקה לחולים לנהל שיחות זום עם קרובי המשפחה שבבית, ובכך מסייעים בתהליך ההחלמה באמצעות התמיכה הרגשית והנפשית המתאפשרת באופן הזה.

לדברי תמיר בושניצקי מנכ'ל 'חקלאי גרנות': 'זו דרכה של החברה להיות מעורבת ותומכת בפעילות הקהילתית באיזור בו היא פועלת. אנו מודים לצוות המחלקה בראשות אלכס על כל העבודה הקשה ומקווים שהתקשורת של המאושפזים והצוות לעולם שבחוץ תהיה נוחה וזורמת יותר'.

ויש גם קשר אישי. רעייתו של מנהל תחום הדרים ב'חקלאי גרנות' יעקב ערמון, היא אחות מחלקת קורונה ובשנה החולפת עבודתה התאפיינה סביב השעון. 'מי ייתן ובעתיד הקרוב כל זה יהיה מאחורינו, והטאבלאטים ישמשו את הצוות רק לסרטים ולצפייה בסדרות' אמר יעקב ערמון.
צוות מחלקת קורונה הלל יפה עם תרומת הטאבלטים .צילום: דנה עמרן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור'...
*   ח'כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים