חיים הר כסף ז'ל (43), חובש בכיר במד'א שהתנדב בתחנה ברמת גן, הסמוכה לביתו בבני ברק, נהרג בתאונת דרכים קשה בכביש 6. צילום: יחיאל איטקין

משפחת מגן דוד אדום אבלה עם לכתו של מתנדב מד'א חובש בכיר חיים הר כסף ז'ל שנפצע באורח אנוש אתמול, יום ג', ומותו נקבע בבית החולים רמב'ם בחיפה

פורסם ב: 31/03/2021 04:35

חובש בכיר במד'א חיים הר כסף ז'ל . צילום יחזקאל איטקין
משפחת מגן דוד אדום אבלה עם לכתו של מתנדב מד'א חובש בכיר חיים הר כסף ז"ל שנפצע באורח אנוש אתמול, יום ג', ומותו נקבע בבית החולים רמב'ם. הר כסף ז"ל (43) החל את דרכו בתחנת מגן דוד אדום בירושלים ובהמשך התנדב בתחנת מד"א ברמת גן הסמוכה לביתו בבני-ברק כחובש בכיר. הר כסף ז"ל הותיר אחריו אישה ושישה ילדים.

מאיר רוטנשטיין חובש בכיר במד'א, יו'ר ועד מתנדבים ירקון-מערב וחברו הקרוב של חיים ז'ל, ספד לו: 'קשה לי לדבר על חיים בלשון עבר, הוא החל את דרכו במד'א לפני למעלה מ-20 שנה והיה איש חסד אמיתי בכל מובן המילה - אדם טוב לב שיכול היה לעזוב הכל, רק כדי להגיע באמצע הלילה לעזור לאדם במצוקה. הוא הנחיל את ערכי העזרה והסיוע לזולת בכל אדם שבו נגע ובעקבותיו, גם הבן שלו הצטרף למגן דוד אדום'.

דורי חיים מנהל מרחב ירקון במד'א: 'חיים ז'ל היה מתנדב מסור ואהוב. אנו משתתפים בצער המשפחה וכואבים את לכתו. פועלו ותרומתו לארגון במשך שנים כה ארוכות היו סמל לליבו הרחב ולרצון שלו לסייע בכל עת, ללא תנאי. יהי זכרו ברוך'.

אלי בין מנכ'ל מד'א: 'מגן דוד אדום כואב את מותו הטראגי של חברנו, מתנדב ותיק בארגון שאלפי בני אדם חייבים לו את חייהם. משפחת מד'א מחבקת את משפחת הר כסף ומשתתפת בצערה. יהי זכרו ברוך'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   דובר רמב'ם דוד רטנר דיווח בגאווה כי...
*   פרופ’ גור אלרואי מהחוג ללימודי ישראל...
*   מה כתב בדף הפייסבוק ראש לשכת עורכי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים