סניף BBB בקניון אודיטוריום חיפה היה פתוח ביום הבחירות עד אמצע הלילה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אושיר מאיוסט בעל סניף BBB אודיטוריום חיפה, מנהל המסעדה עודד חן , פרופ' גרשון וולפין ותמנה רעייתו וסלבריטאים נוספים שסעדו שם

פורסם ב: 24/03/2021 16:26

מימין לשמאל עודד חן מנהל מסעדת BBB שבירך את פרופ' גרשון וולפין למנוי הבינלאומי היוקרתי לו זכה. צילום :רונית קיטאי
אושיר מאיוסט בעל סניף BBB אודיטוריום חיפה סיפר כי בשל מגבלות המרחק ושמירה קפדנית של התו הירוק, סומנו לא מעט שולחנות במסעדה כמקומות בהם אי אפשר לשבת והמסעדה פועלת בהתאם להוראות. מנהל המסעדה עודד חן עבד מבוקר עד לילה ושכח מהי שינה בכלל.


הצוות המסור פעל מכל הלב כדי לפנק את הלקוחות. אושיר מאיוסט סיפר לי כי הם מחפשים עובדים בנרות. אז אם אתם זקוקים לעבודה, פנו ישירות אל הסניף.

בהזדמנות זו ציין אושיר מאיוסט שבע שנים ב-BBB עוד מתקופת היותו בציר מוריה, והוא עושה כל יום על הקו מביתו ברמת גן לסניף בחיפה.'חזרנו עם תפריט מלא למרות הקשיים, ואנחנו עושים הכל כדי שאנשים יהיו מרוצים'.

באותה עת נראו במסעדה פרופ' גרשון וולפין ורעייתו תמנה וולפין עם חברים טובים, וכולם ברכו את פרופ' גרשון וולפין למנויו כיו'ר הוועדה לטראומה (חבלות ופצעים, שברים וכו') של ארגון האורתופדים הבינלאומי SICOT ארגון של כל הקורסים וההדרכות, כולל כינוסים שנתיים בתחום זה.

זהו המנוי הראשון בארץ של ישראלי בארגון האורתופדי הבינלאומי. כבוד! בין המברכים היו גם נשיא בדימוס של בתי המשפט השופט המחוזי בדימוס אורי קיטאי ועוד. היה טעים מאוד החמיאו כל הסועדים למנהל המסעדה עודד חן ושיגרו תודות לאושיר מאיוסט שאחיו הוא עו'ד נדב מאיוסט שהיה כל כך עסוק שלא הצליח אפילו להגיע לשם כדי לסעוד בחברת אחיו.מספר שולחנות ליד תמנה ופרופ' גרשון וולפין נראו הפרסומאי יוקי (יואל) פריליך ורעייתו אורלי ומפורסמים נוספים.
צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

משמאל לימין הנשיא בדימוס השופט המחוזי לשעבר אורי קיטאי ופרופ' גרשון וולפין. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   בשישי בצהריים התקיימה ב'סינמטק' תל...
*   'כוח עליון' בתיאטרון 'הקאמרי'. כתבה:...
*   חצי שנה אחרי הפציעה: עידן עמדי מצטלם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים