והגדת, יציאת מצרים בגירסה משפחתית מאת חופית וינברג דיאמנט. איורים: איריס גת. הוצאת 'אוריון'. כתבה: רונית קיטאי

'והגדת' מביא את סיפור יציאת מצריים בדרך של חוויה משפחתית, בין הורה לילד. הסיפור מגולל את הדרמה שהתרחשה אי שם ובזמנים ההם באופן נגיש, נעים, מאיר עיניים ואנושי , לילדים ולמבוגרים גם יחד

פורסם ב: 22/03/2021 17:58

'והגדת' יציאת מצרים בגירסה משפחתית מאת חפית וינרב דיאמנט. איורים איריס גת. הוצאת 'אוריון'
חופית וינברג דיאמנט כותבת את הספר כאילו היא מספרת אותו לילדיה להם גם הקדישה את ספרה.לדבריה הספר הוא משפחתי שנקרא, מסופר ומדובר ביחד, כדי ליצור חוויה משפחתית. לחבר בין הדורות ולהעביר את המסורת מדור לדור בצורה נעימה ומהנה ביותר.


הסיפור המקראי המרתק מוגש בדרך פעילה ומהנה שמשאירה את הילדים מעורבים וחושבים, במגוון אמצעים: הצגת שאלות העולות מן הטקסט (ומתן תשובות עליהן), דיון רגיש בסוגיות מורכבות, מבט חוקר על האיורים ועוד.

'והגדת' הוא ספר שמזמין אתכם לפתוח במסורת משפחתית נפלאה סביב אחד הסיפורים הגדולים והמשמעותיים ביותר בתולדותינו, בנוסח מיוחד המוקדש כל כולו לילדים. יש הזדמנויות להביא לדיון מעמיק עם הילדים על סוגיות רגישות. לדעתה של חופית וינברג דיאמנט כדאי לקרוא בכל פעם פרק אחד. בסיומו תוכלו לצייר את הגירסה שלכם לאירועי הפרק.לצרף אותם לספר במקום המתאים (כמו סימניות), או לאסוף לתערוכה שתקשט את הבית לקראת ליל הסדר. חג פסח שמח לכל קוראינו.

הספר מכיל 47 עמודים - 74 ש'ח בחנויות הספרים הנבחרות ובאתר הוצאת 'אוריון'

https://www.orion-books.co.il/
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'פלא החילזון' מאת ליאת ביטון-פז. איורים:...
*   'סבתא טרלללה' מאת בינה קין-ואן דר ווין...
*   הגברת העיוורת מאת מלי לוזון. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים