הבוקר התקיימו צילומי של קבוצת MORAZ צמחי מרפא בהובלת הפרזנטור אנדי רם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

אנדי רם נבחר להוביל את הקמפיין מתוך ערכים משותפים שלו ושל קבוצת 'מורז'. מי הגיע לתמוך ולפרגן על הסט?

פורסם ב: 17/03/2021 11:09

יוני ארליך ואנדי רם. צילום :רפי דלויה
הקמפיין מתמקד במוצרי החברה אשר מתאימים לאורח חיים ספורטיבי ופעיל בהתאמה לאורח חייו של רם, הצילומים התקיימו במרכז הטניס ברמת השרון, הקרוב ללבו של רם כמי שבעבר הרחוק התאמן שם בקביעות. אל הסט הגיע החצי השני של אנדי ,יוני ארליך . הוא בא כדי לתמוך ולפרגן בחברו הטוב ועל הדרך השניים הספיקו גם לקיים משחק קצר בשביל הפאן.

מי שעוד הגיעה לבקר על הסט היא שירי רם אשתו של אנדי (נטורופתית במקצועה שהצטרפה גם היא למשפחת 'מורז' צמחי מרפא ,ככותבת תוכן ויועצת מקצועית) ואתה באו גם גם שלושת ילדיהם: אלון בן ה 12, נויה בת ה 10 ואייל בן ה-6.

ספר אנדי רם: 'הקשר שלי עם 'מורז' נוצר באמצעות חבר משותף שמכיר את המוצרים והמליץ לי עליהם. אז גם גיליתי שאני מכיר את דודי פלד הבעלים של הקבוצה שגם הוא שחקן טניס בעצמו. באחד מהימים ניגשתי אליו במגרש, סיפרתי לו שהתחלתי להשתמש במוצרים ועל מה ובמה אני עוסק כיום במרכז הטניס ובעמותת 'וראייטי', ערכים שמתחברים לעשייה החברתית של קבוצת 'מורז' ומשם הכניסה למשפחת 'מורז' הייתה קצרה וטבעית עבורי ועבור רעייתו שירי. החיבור הוא כל כך טבעי שלא ברור איך לא קרה עד עכשיו'. טוב מאוחר מאשר לעולם לא אומרים...חתימה
אנדי והבן אלו.צילום: רפי דלויה

אנדי רם. צילום: רפי דלויה

אנדי ושירי רם והילדים נויה, אייל ואלון . צילום :רפי דלויה

מאיה גרינברג, אנדי רם ושירי רם. צילום:רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   שימי שרגא הבעלים של 'מחסני הנמל' חגג...
*   EGOeast הפקות וגד אורון הפקות מציגים...
*   חגיגת בר מצווה לליאם לאטי ויום הולדת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים