אמנת שירות בעיריית נשר – בשיתוף ההסתדרות במרחב חיפה. צילום: ההסתדרות במרחב חיפה

ועד עובדים של רשות מקומית מרים את הכפפה ומציג את החזון שלו להנהגת העובדים, ביצירת אמנת שירות לעובדי עיריית נשר.

פורסם ב: 15/03/2021 09:16

צילום: ההסתדרות במרחב חיפה
בבית ההסתדרות במרחב חיפה התקיים אירוע חגיגי ובמיוחד במינו. ראש עיריית נשר רועי לוי ומנכ'ל העירייה צחי שומרוני הגיעו לבית הסתדרות העובדים החדשה במרחב חיפה בהנהגתו של יו'ר מרחב חיפה משה מזרחי, יחדיו עם וועד העובדים בעיריית נשר, יו'ר הוועד ליאור חדידה וחבר הוועד קובי מוגילבסקי, להצגת חזון הוועד.


הוועד בעיריית נשר מתחייב לטפל בכלל עובדיו, ללא הבחנה בין עובד כפיים למנהלה במתן שירות אישי, מקצועי ואדיב על מנת לקדם את חזון העיר לרווחת עובדיו ותושבי העיר.

וועד העובדים יפעל להשביח את עובדיו באמצעות למידה והתמקצעות בזכויותיהם, שיפור תנאי העסקתם, סביבת עבודתם ומעמדם וייצוג הולם ותוך מענה מהיר, מקצועי ואישי.

ועוד העובדים רואה עצמו כנציג שותפות העובדים עם הנהלת העיר נשר ויפעל כדי לקדם הידברות ולרקום מערכת יחסי עבודה משובחים למען הצלחת העיר מתוך דאגה לעובדיו ולרווחת כלל התושבים.

ראש העיר נשר רועי לוי בירך על היוזמה ושיתף כי הוא מאמין בלב שלם שעובדים מרוצים המייצגים בגאון את העיר הם המפתח לקידומה והתפתחותה המשגשגת של העיר נשר.

מנכ'ל העירייה צחי שומרוני השתתף לברכות "המשאב הכי מהותי, חשוב והכרחי להצלחת העיר הם עובדי העירייה. ללא עובדים מסורים השותפים לחזון התפתחות העיר לא היינו מגיעים להישגים."

יו'ר וועד ליאור חדידה שיתף כי היוזמה להכנת אמנת השירות היא רצונו להוות דוגמה אישית לעובדים ולייצגם נאמנה. "חשוב לי לתת את מלוא השירות לכל עובד ועובדת ברשות. החלטתי להיות חלק מוועד העובדים מתוך אג'נדה אישית של עשייה ציבורית. חשוב לי לקדם את העיר ולחזק את העובדים שנותנים יום וליל שירות מקצועי ואדיב לתושבי העיר"

חבר ווד קובי מוגילבסקי "מה שעיניכם רואות כיום בעיר נשר לא היה מעולם אני גאה לעבוד בעיריית נשר וגאה להיות חלק מהוועד."

יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי "זהו יום חגיגי. יום אשר מוכיח כי שיתוף פעולה ויחס הוגן מניב פירות של הצלחה. בעיר נשר ובערים רבות קיימים עובדים חרוצים ומסורים המענקים רבות. הראייה של הנהלת העיר בעובדיה כשותפה אינה מובן מאליו, זוהי לא רק סיסמה בנשר זו הלכה למעשה".

באירוע נכחו: רועי לוי (ראש העיר נשר), צחי שומרוני (מנכ"ל העיר נשר), ליאור חדידה (יו"ר וועד), קובי מוגילבסקי (חבר וועד) משה מזרחי (יו"ר הסתדרות מרחב חיפה), דוד לוי (יו"ר האגף לאיגוד מקצועי), יעקב גבאי (סגן יו"ר מרחב חיפה), רן חלואני (ממונה הסתדרות המעו"ף במרחב).

(עופר עמר)
צילום: ההסתדרות במרחב חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מיזם 'אצלנו בשכונה' החל הבוקר בשכונת...
*   יהודה דיקמן חוגג את יום הולדתו. עו'ד...
*   יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים