נשות רמב'ם חגגו חזרה לשגרה במסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

מה היה במופע האילתורים 'קורונה-מצחיק מאד' שהובילה השחקנית דקלה הדר? ד'ר מיכאל הלברטל,ד'ר מיכל מקל, שגית זאבי, מירב גנות מארגנת האירוע סיכמה אותו. בהמשך צפו בסרטון

פורסם ב: 11/03/2021 16:15

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב'ם
השבוע נערכו מגוון פעילויות בקריה הרפואית רמב'ם, לכבוד יום האישה הבינלאומי בסימן 'כל אחת חשובה'. במסגרת הפעילויות הוקמה עמדה מפנקת לעובדות, בה הן יהצטלמו על גבי מגנט, חולקו מסכות במגוון צבעים, תיבת הפתעה עם קלפי העצמה נשית, שוקולדים אישיים, כאשר גולת הכותרת הייתה מופע האילתורים הנ'ל.

בשל מגבלות נגיף קורונה ותנאי התו הסגול, המופע חולק לשני סבבים, ורק עובדות מחוסנות, מחלימות ובעלות תו ירוק הורשו להיכנס לקפסולות כקהל. המופע כלל דברי פתיחה של ד'ר מיכאל הלברטל, מנהל בית החולים, דברי ברכה מטעם ד'ר מיכל מקל, סגנית מנהל בית החולים ויו'ר הועדה לשוויון מגדרי, שגית זאבי מנהלת המחלקה לעבודה סוציאלית והממונה על שוויון מגדרי בבית החולים, נשאה דברי העצמה ליושבות בקהל. מירב גנות, מנהלת המחלקה לקידום רווחה שארגנה את האירוע, הנחתה כל אחד מהסבבים.

ד'ר מיכל מקל: 'אנחנו ברמב"ם שואפים בהחלט לקדם נשים - בשנה האחרונה מונתה סגנית מנהל שנייה שמצטרפת אליי לתפקיד. 64% מעובדי רמב"ם הן נשים, 59% מהתפקידים הבכירים מאויישים על ידי נשים, אנחנו מובילים גם בנציבות שירות המדינה וגם בקרב בתי החולים מבחינת שוויון מגדרי, אנחנו מתכוונים בהחלט להמשיך בזה'.

שגית זאבי מנהלת השירות הסוציאלי ברמב'ם: 'במסגרת המאבק הלאומי בקורונה והחזרת החיים לשגרה, נשות רמב'ם הביאו כוח משמעותי ומוביל בכל הסקטורים למלחמה ולהתמודדות מול נגיף קורונה. האירוע הזה מוקדש כל כולו על מנת להצדיע לנשים ברמב'ם, ולהודות להן על העבודה הקשה בשנה שחלפה'.

מירב גנות מארגנת האירוע סיכמה: 'חודש מרץ זה חודש שבו החלטנו להחזיר את החיוך לפנים שלנו, שמנו את הנשים במרכז והקדשנו להם יום אחד שכולו שלהם אחרי המאמץ האדיר והירתמות למלחמה בנגיף קורונה – זה מרגש'.


צפו בכתבת הוידאו המסכמת את האירוע:


https://youtu.be/435Ywj6ZVNY


בצילום אפשר לראות את את הצוות המארגן יחד עם השחקנים ומנהל בית החולים רגע לפני ההצגה על הבמה. צילום: דוברות רמב'ם

(דוד רטנר, דגנית קניג)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים