אילנית לוי מתגייסת למטרת העצמה נשית ולעזרת נשים במרכזי מקלט לנשים מוכות ברחבי הארץ. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אייקונז בי מדיו

'תאמיני בעצמך'. בית האופנה גולברי יוצא בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם עם הפרזנטורית שלו אילנית לוי ומתגייסים למען העצמה נשית ונשים במקלטים. ההשקעה בקמפיין שני מיליון ש'ח

פורסם ב: 07/03/2021 11:17

אילנית לוי בצילומי קמפיין העצמה נשית ל'גולברי'. צילום: אייקונז בי מדיו
גולברי תערוך קמפיין רחב לרגל יום האישה הבינלאומי ובמהלך השנה הקרובה תערוך פעילות עניפה למען נשים מוכות. יריית הפתיחה תיערך לקראת יום האישה הבינלאומי עם קמפיין העצמה נשית, שיעלה השבוע הקרוב בכיכובה של מנחת הטלוויזיה אילנית לוי. הקמפיין נועד לעודד נשים לעצמאות, העצמה ומודעות, תחת הסלוגן: 'תאמיני בעצמך'.


הקמפיין יהווה יריית פתיחה לפעילות עניפה שתתקיים במהלך השנה הקרובה, בין הייתר: השקת ליין חולצות בשיתוף עם MISMAS עם כיתובים בנושא העצמה וכל ההכנסות קודש תרומה לנשים מוחלשות, הלבשת נשים באופן קבוע עם מעצבי החברה במקלטים לנשים מוכות, פעילות בסניפי גולברי בסימן חיזוק מעמד האישה ועוד.

מנכ'ל החברה משה גולברי :'חרטנו על דגלנו כבר לפני מספר עשורים את התמיכה במעמד האישה כערך מרכזי. השנה, החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולגייס גם את אילנית לוי למהלך זה. קמפיין האביב כולו יוקדש למען העצמה נשים ואנו נפעל במישורים מקבילים רבים לחזק את הנשים בישראל ולעודד אותן לעצמאות'.

אילנית לוי אמרה על הסט הצילומים: 'גולברי הפכה בשבילי לבית, זו חברה שמבוססת על ערכים ומעניקה ערך מוסף רב. אני מתרגשת להתגייס ולפעול למען העצמה נשית, זהו נושא שקרוב לליבי כולנו צריכות להיות מודעות בכל זמן לכוחן של הנשים - חזקות, מובילות, עוצמתיות'.


(זיוה וייס)
מימין לשמאל אורלי גולברי ואילנית לוי .צילום :אייקונז בי מדיו

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   Adika במבצע מיוחד לקיץ
*   הטרנדים לנשים בקיץ 2021 על פי בית האופנה...
*   הגסטרונומית ואשת הטלוויזיה מיכל אנסקי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים