יבגניה בוגאטוב ובן זוגה ואבי בתה לזר רוייף נישאו בחתונה מסורתית במתחם בניין האבן ברמב'ם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: כתום צלמים

בני הזוג יבגניה בוגאטוב ולזר רוייף הם הורים לשי בת השנתיים ועכשיו הגשימו חלום להינשא בטכס יהודי לאחר שנישאו בזמנו בטקס אזרחי לפני שנתיים. מי הרב שהשיא אותם? מי התנדב לכל מה שהיה צריך כדי לקיים את החתונה המרגשת הזאת של שני עובדי בי'ח רמב'ם?

פורסם ב: 03/03/2021 10:58

הזוג המאושר ביום החתונה. צילום כתום צלמים
יבגניה בוגאטוב, אחות אחראית במחלקת טיפול נמרץ פנימי ברמב'ם, עבדה במשך חודשים ארוכים כאחות אחראית במחלקת טיפול נמרץ במתחם התת קרקעי ברמב'ם לטיפול בקורונה. היא טיפלה שם בחולי הקורונה הקשים והמורכבים ביותר.

יחד איתה עבד בן זוגה לזר רוייף אשר בחיי היום יום עובד כאח אחראי ביחידה לנוירו-רדיולוגיה פולשנית (צנתורי מוח) אשר שימש כאיש צוות בחמ'ל הקורונה. תקופה ארוכה שהחיים של השניים סבבו 24/7 סביב הטיפול בחולי קורונה, כאשר בבית ממתינה להם בתם בת השנתיים, שי.

לפני כחודש חזרו השניים אל מחלקות האם שלהם ועם החזרה לשיגרה החליטו להגשים חלום וליהנשא בטכס יהודי, בנוסף לנישואים האזרחיים שקשרו ביניהם, חלום שנדחה מפאת פרוץ מגפת הקורונה.

החתונה המרגשת התקיימה במתחם בניין האבן, המבנה ההיסטורי היפהפה שניצב בחזית הקריה הרפואית רמב'ם, מקום אשר הפך באופן טבעי לביתם השני של בני הזוג שעובדים שם.

יחד עם בני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה, ועל פי כל כללי התו הסגול, נישאו השניים זה לזו כדת וכדין באותו היום שבו נישאו אזרחית לפני שנתיים, כאשר את הטכס ניהל הרב של בי'ח רמב'ם, הרב אברהם פיעטרקובסקי.

להצלחת האירוע אשר התקיים בתמיכת הנהלת בית החולים, חברו גורמים רבים שביקשו לשמח את בני הזוג ועשו את עבודתם בהתנדבות. היו אלה המאפרת דוניא מורקוס חנא, 'כתום צלמים' שליוו את האירוע, 'קלין ביט' שסייעו בהצבת גופי חימום במתחם האירוע שהתקיים תחת השמיים הפתוחים, ה-D.J אבישי בן חור ששימח את הקהל שהגיע להשתתף בחתונה, חוי הגר מ'היי בלונס' שסיפקו תפאורה חגיגית, 'רולדין' שהיו אחראים על הסעדת האירוע והרבה רגעים טעמים, ו-סתו אגם, חברת עיצוב והפקת אירועים שעיצבה את החופה וקישטה את המתחם בפרחים. על הפקת האירוע המרגש ניצח משרד היח'צ של רמב'ם.

אמרו בני הזוג: 'אין מילים לתאר את ההתרגשות שלנו לראות כל כך הרבה התגייסות, הרבה אהבה ורצון לשמח ולעודד. אנחנו מרגישים עטופים ומיוחדים. זה ממש חלום שמתגשם'.

(דוד רטנר, דגנית קניג)
יבגניה בוגאטוב ולזר רוייף ביום חתונתם. צילום: 'כתום צלמים'

צילום: כתום צלמים

הזוג המאושר ביום החתונה. צילום: כתום צלמים

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   בגן האירועים גבריאל בנס ציונה יתחתנו...
*   עצמאי ועצמאות. חג לישראל ואור גדול...
*   במסגרת מופע לערב יום העצמאות, הופיעה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים