ביום האישה הבינלאומי יארח נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, מופע הצדעה: 'נשים יוצרות תיאטרון ישראלי'

ביום ראשון, 7 במרץ, יצדיעו בבית הנשיא לנשים יוצרות- מחזאיות, במאיות, שחקניות וזמרות. המופע הוא הפקה משותפת של התיאטרון הלאומי 'הבימה' והתיאטרון העירוני חיפה

פורסם ב: 03/03/2021 09:57

מאחורי העיניים. צילום: יוסי צבקר
בין המשתתפות: מיקי קם, סנדרה שדה, רובי פורת שובל, אסתר רדא, רוני דלומי, דפנה דקל, ליהי קורונובסקי, לימור עובד, בוניאל עופרי, רוני הדר, רודי ביינסיין, דניאל אוניאמי, מתן שביט ומור פרנק.

בין השירים שיעלו בערב: 'בלדה לאשה' שנכתב על ידי תרצה אתר, בביצוע רוני דלומי מתוך המחזמר 'עוד חוזר הניגון', 'נעה' מאת נעמי שמר מתוך המחזמר 'סימני דרך' (בימוי משה קפטן), שירים מתוך המחזמר 'ג'נטלי' מאת שירי נדב ובביצוע אסתר רדא, ושיר נוסף בביצוע לימור עובד לשירה של אדית פיאף מתוך המחזה Motel סוף העולם (בימוי: מירי לזר). בנוסף יועלו קטעים מתוך ההצגות: 'דבר על מקום המצאם' מאת נאוה סמל, בימוי איה קפלן ו מאחורי העיניים מאת נאוה סמל בימוי מור פרנק, שתעלה בעברית וערבית.

המופע יועבר בשידור חי ברשתות החברתיות של נשיא המדינה החל מהשעה 17.30.

מוסיפה ניצה בן-צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה: 'אני גאה להגיע לבית הנשיא, בערב יום האישה, עם שתי הצגות מבית היוצר של תיאטרון חיפה.

אנחנו מגיעים לבית הנשיא ראובן ריבלין בתקופה בה עדיין יש להילחם על זכויות נשים ועל מקומה של האישה בחברה .קטעים מהצגת 'ג'נטלי' מאת שירי נאור בבימויו של משה נאורהמנהל האמנותי של תיאטרון חיפה , פותחים חלון לעולמם של הפליטים בישראל ובמיוחד לנשים.

הקטעים מהצגת 'מאחורי העיניים' מאת נאוה סמל ז'ח יועלו בבית הנשיא בעברית ובערבית . סיפור התמודדות של אישה עם ילד בעל מוגבלויות . בימים אלה כאשר התיאטרון חוזר לפעילות , נשמח לקבל את הקהל שלנו באולמות התיאטרון בזרועות פתוחות'.
ג'נטלי .צילום : אלון שפרנסקי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מעצבת האופנה אילנית מזרחי חגגה במסיבת...
*   בחמישי החולף חגגה כוכבת הטיקטוק מאיה...
*   מי שתה ביחד קפה טורקי 'עלית'? צילום:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים