קבוצת קניוני עופר בשיתוף עם מעצבת התכשיטים והמשפיענית אתי קובו משיקים צמיד אופנתי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: טלי פאוור

לרגל יום האישה, הנערך ב-8 במרץ 2021 קבוצת קניוני עופר חברה למעצבת התכשיטים ומשפיענית הרשת המובילה אתי קובו, לפעילות למען עמותת 'אחת מתשע'. במסגרת זו עיצבה קובו צמידי קפסולה שימכרו בסניפי 'סטימצקי' בקניוני 'עופר' ברחבי הארץ במחיר מיוחד: 19 ש'ח בלבד!!!! (בהצגת קוד קופון מאפליקציית (MY OFER).

פורסם ב: 01/03/2021 11:50

צמידים בעיצוב אתי קובו לטובת 'אחת מתשע' בקניוני 'עופר'. צילום: טלי פאוור
כל ההכנסות קודש תרומה לעמותת 'אחת מתשע'. אתי קובו, הנחשבת לאחת מאושיית האופנה ומעצבות התכשיטים הבולטות בארץ, עיצבה את שני הצמידים בהשראה נשית: עיצוב עדין ואופנתי.

לאתי קובו 62 אלף עוקבים וצי מפורסמות שרוכשות את תכשיטיה. היא ידועה בעיצוב תכשיטים העשויים מחומרים טבעיים ומתכתבים באופן מדויק עם הטרנדים הנכונים והעדכניים.

על הפרוייקט ושיתוף הפעולה היא מסבירה: ' כאשר פנו אליי מקניוני עופר לעצב צמיד למען עמותת 'אחת מתשע' היה ברור לי שאני רוצה לעשות את זה. לדעתי, זהו אחד הנושאים החשובים ביותר שצריך להביא לתודעת ציבור הנשים בישראל. במסגרת הפעילות האינסטגרם שלי אני לא פעם מנהלת שיח בנושא'.

עמותת 'אחת מתשע' מסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן. העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית על ידי אנשי מקצוע, ומסייעת במידע ובמיצוי זכויות. העמותה מקיימת פעילויות הסברה, מקדמת שינוי חקיקה ומהלכים תקשורתיים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם למחלה. במשך השנים זכתה אחת מתשע בפרסים ותעודות הוקרה רבים על פעילותה להעלאת המודעות לסרטן השד, הקמפיין להכללת תרופות מצילות חיים בסל התרופות, ויצירת רשת תמיכה לנשים המתמודדות עם סרטן השד.

הצמידים יימכרו בקניוני עופר החל מה7.3 עד 12.3 או עד גמר המלאי.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'סלעבייק' SelaBike נפתח בכיכר הרקפות 6...
*   קונדיטוריה BECKS עובדת על הכנת עוגות...
*   החל מ-9.5.21 יתקיים יריד עודפים בקניוני...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים