'חיים בעיר' מאת ארז עמיר. ספר המיועד לבני הנוער. הוצאת 'שניר'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אבישג עמיר

עמיר יליד ירושלים שיחגוג ב-13 בספטמבר 2021 את יום הולדתו ה-18 'שיחק' אותה עם הוצאת ספרו לאחר שמאות עותקים הוזמנו מראש באמצעות פרויקט גיוס המונים שיזם. הוא מצלם ללא הרף ולאחר שצבר שפע של צילומים איכותיים במשך ארבע שנים, הוא הציג אותם בתיאטרון ירושלים. עכשיו הוא חוגג את הוצאת ספרו 'חיים בעיר' וגם עושה חיים בעצמו

פורסם ב: 25/02/2021 21:14

ארז עמיר וספרו 'חיים בעיר' בהוצאת 'שניר. צילום: אבישג עמיר
גיל הסופרים הולך ונהיה צעיר יותר ויותר וזה מבורך. הצילומים שלו מדהימים ביופיים וחדים מאוד כי הם מדגישים כל מה שהוא רוצה שתראו היטב. כאמור הוא יצא כל יום לצלם. היה לו גיוון שלא רבים זוכים לו. פה פיגוע דקירה שלא תדעו, או 'להבדיל' אחד גדול שפני סלע, צבאים חרמנים וסבא עצבני, סבתא שמאכילה ציפורים כדי להתגבר על הבדידות, אקשן בבית קברות, תערוכת צילומי טבע והרבה דם, ברווז נדיר והתאבדות. הכל אצלו אישי. אנושי וחי מאוד.

מרבית ימי נעוריו עברו עליו עם מצלמה ומשקפת כשהוא באתרי טבע בעיר, בעקבות החיות. בינן לבין התמונות, לבין האנשים, הצטברו חוויות שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. חוויות שעם ובלי פילטרים עולות על הדף ומעוררות קשת רגשות צבעונית, חיה ונושמת. תקריות ביזאריות, אנשים מעניינים, מערכות יחסים, אי הבנות. התחביב מתחבר אצלו לכל תחום בלתי צפוי בחיים וכך חלפו להם השנים מגיל 14 עד 18.

ארז עמיר הוא בנם הבכור של אבישג עמיר העובדת כמפיקה בעיתון 'כל העיר' וחנן עמיר העובד כמנהל ב'בזק' ובשעות הפנאי לומד את שיטת הטיפול הבריאותי NLP . האחים שלו הם גיא עמיר (15) ורועי עמיר (12).יש לו יוזמה מבורכת מסתבר וכדי לצ'פר את מי שקונה את ספרו הוא מבטיח להעניק הקדשה אישית למי שרוצה זאת ולצורך זה אפשר להזמין את הספר שלו ישירות ממנו. הספר מונה 212 עמודים ומחירו 68 ש'ח.

להזמנת הספר ישירות מהמחבר עם אפשרות להקדשה אישית טל: 050-5494889.

www.erezamir.com/book
'חיים בעיר' מאת ארז עמיר. הוצאת 'שניר'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   שישה ספרים חדשים לילדים מאת סבא מוטי...
*   'חמי החמור שנעלב' מאת רחל חדד. איורים:...
*   ספר על חסיד אומות העולם מיועד לילדים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים