בנות מרכז השירות לניתוחים של בי'ח 'כרמל' עורכות משלוחי מנות מפנקים ויפים אחת לשניה בחג פורים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח .

השנה ביוזמת מנהלת המרכז גליה שקד ומתאמת שירות הניתוחים של מחלקת א.א.ג עמליה מור הם החליטו במקום לקחת את משלוחי המנות אליהן הביתה להעניק אותם למי שבאמת צריך

פורסם ב: 24/02/2021 16:55

וכך לפני החג הן התארגנו אספו כספים ורכשו חבילות שי מושקעות ויפות והעניקו אותן למקלט לנשים מוכות בחיפה ולקשישים בודדים בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית קריית מוצקין.

אומרת גליה שקד מנהלת המרכז: 'התחושה של לתת ולהעניק למי שבאמת צריך מרוממת מאוד. אני גאה ובהיענות של הבנות שכולן ללא יוצא מן הכלל התגייסו אספו את הכספים ורכשו חבילות שי יפות ומכובדות שבאמת יעזרו למי שצריך'.

מנהלת מקלט הנשים בחיפה דינה כהן התרגשה עם קבלת חבילות השי והודתה במילים חמות לגליה ולצוות הבנות של בי'ח 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. דינה עבירה את כל המצרכים שנרכשו לטובת הנשים וילדיהן שבמקלט ויחד הן יכינו מהמצרכים שנתרמו ע'י בנות השירות של כרמל עוגות חגיגיות לכבוד חג הפורים.

גם במחלקת הרווחה של עיריית קריית מוצקין התרגשו עם קבלת משלוחי המנות עבור קשישי העיר. שם כבר מכירים את עמליה מור ממרכז השירות ב'כרמל' שמתנדבת באופן קבוע לטובת הקשישים ובכל שבוע היא מגיעה במסירות ואהבה ונותנת ופועלת מכל הלב לטובת הקשישים. וכך כתבו בנות מרכז השירות לניתוחים של כרמל ברכה אישית ויפה לנשים במקלט ולקשישי מוצקין.

" בחודש אדר בימים הקרים, חל יום נהדר בשם חג פורים
מסביב יש אוריה שמחה וכולם מתחפשים
יש נסיכה פרפר וגם זוג חתולים.
צחוק צהלה וילדים מאושרים, ואנו לכם אורזות סלסלת ברכות
מאחלות אהבה במשלוח מנות, אור ואורה אושר ושמחה
קשורים יחד בסרט אחווה

פורים שמח מכל צוות מרכז שירות לניתוחים במרכז הרפואי כרמל "
בנות השירות לניתוחים של בי'ח כרמל עם משלוח המנות לטובת הקהילה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

גליה שקד - מנהלת מרכז השירות לניתוחים בכרמל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   החאלקה של אדיר אלמקייס בן השלוש ממגדל...
*   חברת 'חקלאי גרנות' תרמה טאבלטים ייעודים...
*   עד לא מזמן היא נחשב כמחלה מסתורית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים