ויטלי יורין (42) מונה כסגן מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

בזמן הפנוי שלו ויטלי יורין רוכב על אופני הרים, מרים משקולות בחדר כושר כמקצוען, קורא ספרי היסטוריה בשפה הרוסית. הוא ומומחה בגידול צמחי תבלין בגינת הירק שלו בבית. במקביל הוא סיים מומחיות קלינית במדיניות מנהל בסיעוד ויש לו תואר שני במינהל מערכות בריאות. בנוסף לכך הוא סיים בהצלחה קורס טיפול ממוקד במטופל ובחווית המטופל

פורסם ב: 22/02/2021 11:22

ויטלי יורין סגן מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
הוא מלא קסם ואנרגיה, רץ ומדלג בין עשרות מחלקות בית החולים ומעידים עליו שהוא מקצוען באיכות רפואית ובכלל. החיוך לא מש מפיו והוא שש לעזור לכל מי שצריך וזה כולל כמובן את הצוותים הסיעודיים של בית החולים.

ויטלי יורין מחליף בתפקיד את ברוריה מושיץ הסגנית המיתולוגית שפרשה מ'כרמל' לאחר 42 שנות עבודה במסירות. מנהלת הסיעוד אהובה טל מעידה עליו: 'ויטלי הינו בעל כושר ניהול, יוזמה, יצירתיות, וראייה מערכתית, הוא מתפקד מצוין תחת לחץ בסביבה מרובת ממשקים והוא בעל יחסי אנוש מעולים. אני בטוחה כי כניסתו של ויטלי לתפקיד היא נדבך נוסף בחיזוק איכות ומקצועיות עבודת הסיעוד המצוינת בבית החולים'.

במסגרת תפקידו יהיה ויטלי שותף בניהול מערך הסיעוד של כרמל על 900 אחים והאחיות שבו, תוך התוויית מדיניות, גיבוש תוכניות עבודה, הנחיות תפעוליות, סיוע בפתרון בעיות, ועוד.ויטלי ינהל וינחה את הסגל המרכזי, העל-מחלקתי של הסיעוד, כחלק מצוות הנהלת הסיעוד.
הוא יהיה שותף בייזום, תכנון, ארגון וביצוע של פעילויות לקידום השירות ואיכותו ולהעשרה מקצועית של צוותי הסיעוד. אחראי להשתלמות, הדרכה ופיתוח מקצועי של צוותי הסיעוד כגורם מתכנן ומנחה ובהדרכה אישית ישירה.והוא יהיה שותף באחריות לרמת העשייה הסיעודית ולתכנון והפעלה של מערך אבטחת איכות הטיפול הסיעודי בבי"ח.

ויטלי אשר כשמו כן הוא, מלא ויטליות (חיים, חיות. ר.ק.) הינו בעל תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת חיפה ובוגר תואר שני במינהל מערכות בריאות במכללת עמק יזרעאל. הוא השתלם במומחיות קלינית במדיניות ומינהל בסיעוד, מטעם משרד הבריאות. ויטלי בוגר קורס טיפול ממוקד מטופל וחווית המטופל, מאוניברסיטת תל אביב. קורס הדרכה קלינית בסיעוד ממכללת עמק יזרעאל. קורס ניהול איכות בבתי חולים, בהנהלה ראשית של שירותי בריאות כללית, ועוד השתלמויות וקורסים רבים.

לצידו של ויטלי בהנהלת הסיעוד בכרמל נמצאות מפקחות הסיעוד המוכשרות אורלי גטניו הפלינג מפקחת החטיבה הפנימית וילדים. אירה קולומיסקי מפקחת החטיבה הכירורגית ושושי קליין - מפקחת חטיבת אימהות וטיפול נמרץ.

בתפקידו הקודם שימש ויטלי כמרכז תחום איכות הטיפול בכרמל, תוך הנעה וליווי מנהלי מחלקות רפואיים וסיעודיים לשיפור איכות ובטיחות הטיפול בבית החולים.בתפקידו הוא פעל להובלה ותפעול התוכנית המוסדית לעמידה במדדי איכות ברפואה מדדים לאומיים, מדדי ליבה ומדדים מחלקתיים.

את ימי שישי הוא מקדיש לגינת הירק הריחנית שלו שם הוא מגדל עם המון אהבה צמחי תבלין משגעים כמו בזיליקום וזעתר ריחני יחד עם שיחי רוזמרין ותימין מפיצי ריח וטעם.


וכששואלים את ויטלי על החזון שלו בתפקיד החדש הוא משיב: 'אני רואה את הסיעוד ב'כרמל' ממשיך להוביל בכל התחומים, במקצועיות יחד עם שירות איכותי וטכנולוגי לצד אנושיות, בחדשנות לצד כבוד ליסודות, ביצירתיות ועם המון אהבה'

ויטאלי שנולד בברית המועצות לשעבר מתגורר במגדל העמק ביחד עם רעייתו סבטלנה אחות במרפאה בחיפה ולהם שלושה ילדים: ליאל בת 16, אריאל בן 13, ומאיה בת 6.

בתמונות
ויטלי יורין סגן מנהלת הסיעוד
ויטלי ואהובה טל מנהלת הסיעוד
ויטלי וצוות מפקחות הסיעוד בכרמל
קרדיט צילום – צילום אלי דדון


התמונות חופשיות מזכויות לשימוש
ויטלי ומפקחות הסיעוד. צילום: אלי דדון

ויטלי יורין ואהובה טל. צילום: אלי דדון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...
*   איימן עבוד (40) חזר מהגיהנום לחיים לאחר...
*   צוות העבודה הסוציאלית של 'כללית' בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים