'אהוב את עצמך כאילו חייך תלויים בזה' מאת כאמל רביקנט. הוצאת 'אור-עם'

מחבר הספר Kamal Ravikant : 'כמעט נמנעתי מלפרסם את הספר. הנה אני, מנכ'ל חברה שנכנס למשבר והתפרק לגורמים אחרי שהחברה שלו כשלה , כותב ספר שמתאר כיצד היכולת לאהוב את עצמו הצילה אותו. חשבתי שאהיה נושא ללעג ולקלס, והקריירה שלי תיפח סופית את נשמתה.

פורסם ב: 19/02/2021 11:09

'אהוב את עצמך' מאת כמאל רביקנט. הוצאת 'אור-עם'
כמאל רביקנט תרגל מדיטציה עם נזירים בהרי ההימלאיה, שירת כחייל בצבא ארצות הברית, והוא מייסד משותף של כמה חברות וחברת הון סיכון בעמק הסיליקון. אולם מה שהכי שינה אותו כאדם הוא ללמוד לאהוב את עצמו. לפני שבע שנים הוציא רבינקט את ספר 'אהוב את עצמך' שהוכתר לרב מכר בינלאומי ובעקבות אינספור שאלות שהגיעו אליו מקוראים הוא מוציא בימים אלה לאור גירסה חדשה ומשופרת של הספר, בה ניתנות תשובות לכל השאלות.

מוסיף כמאל רביקנט: 'בסופו של דבר הסטתי את הפחדים הצדה, ושיתפתי את האמת שלי עם העולם. הספר הפך ויראלי. אנשים מדהימים מכל העולם קנו עותקים לידידיהם ובני משפחתם. אחדים דיווחו שהספר הציל את חייהם. אחרים סיפרו שזאת הייתה הפעם הראשונה בחייהם שהם אהבו את עצמם. קוראים ומאזינים רבים פנו ושאלו שאלות. זה לימד אותי שעל מנת לייצר השפעה ארוכת טווח עליי להיכנס עמוק יותר לעובי הקורה . וכך, כעבור שבע שנים, הנה זה קורה. כל השאלות שקיבלתי מקבלות מענה בספר זה'.

בנוסף לכך הוא מספר : 'אני יוצר הפרדה ממשית ואמיתית בין החיים שלי לפני שלמדתי לאהוב את עצמי, לחיים שלי אחרי. אני לא יכול לחשוב על דרך טובה יותר לחיות. בבקשה. נסה את זה. זה עובד'.

הספר מכיל 168עמודים - מחיר: 98 ש'ח. תרגום: בן ציון הרמן. הוצאת 'אור-עם'.
להשיג בחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט של הוצאת 'אור-עם':

www.bookme.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'סיפורה של נשמה' מאת שמוליק רפאלי...
*   שישה ספרים חדשים לילדים מאת סבא מוטי...
*   'חמי החמור שנעלב' מאת רחל חדד. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים