סודהסטרים הוכיחו כי הם לא רק מייצרים משקה מוגז שמפורסם ברחבי העולם אלא גם מתחסנים במרץ רב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

במפעל, שפועל סביב השעון, מקפידים על הנחיות הקורונה ועובדים בקפסולות קבועות. החל מאתמול (16.2) בשעות הערב ועד שעות אחר הצהרים היום, חיסנו החובשים והפראמדיקים של מד'א למעלה מ-1,100 מעובדי המפעל. בשעות הצהרים הגיעו שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין וממונה הקורונה פרופ' נחמן אש למפעל וצפו מקרוב במבצע החיסונים המוצלח

פורסם ב: 17/02/2021 19:08

צוותי מד'א מחסנים כנגד קורונה במפעל 'סודהסטרים'. צילום: דוברות מד'א
הענות מרשימה ביותר היתה ב'סודהסטרים' וכך צוותי מד'א חיסנו למעלה מ- 1,100 עובדים כנגד נגיף הקורונה במפעל.


לצפייה הקליקו כאן:

https://we.tl/t-wqu0PRCG9U

מגן דוד אדום בשיתוף משרד הבריאות מרחיב את פרויקט החיסונים הלאומי. החובשים והפראמדיקים של מד'א הגיעו אל חברת 'סודהסטרים' באזור התעשייה להבים-רהט על מנת לחסן את עובדי המפעל, בדרך למגר את המגפה.


כפיר סוויסה סמנכ'ל התפעול ומנהל המפעלים בסודהסטרים: 'המתחם נפתח רק הלילה, וכבר ההיענות היא הרבה מעל הציפיות, עם למעלה מ-1,100 עובדים שהתחסנו. זוהי עדות נוספת לכך שהמגזר העסקי יכול לשבור את הסטטיסטיקה ולתרום למאמץ הלאומי שיביא לסיום מבצע החיסונים הארצי. אנו שבעי רצון מהנכונות של העובדים שלנו להתחסן, וצופים שהיא אף תלך ותגבר במהלך היום, כך שנוכל כולנו לחזור במהרה לחיי שגרה'.

שר הבריאות יולי אדלשטיין שביקר במפעל אמר: 'היום קורה כאן דבר מדהים. אנחנו פועלים כדי להתגבר על תופעה של אנשים שלא מגיעים להתחסן בגלל פייק ניוז. חשבנו על דרך כדי להגיע לאנשים לעבודה. 'סודהסטרים' התגייסו לסייע במאמץ הלאומי של החיסונים. נמצאים כאן החבר'ה של מגן דוד אדום ויש מאות אנשים מחוסנים'.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'אנו מברכים את עובדי סודהסטרים, אשר הצטרפו למערך המחוסנים בדרך לפתיחת המשק ולחזרה מבורכת לשגרה. יחד, נצליח להחזיר את המשק, המשרדים והמפעלים לעבודה מלאה - בערבות הדדית ובפרויקט משותף לכלל הקהילה'.

(זכי הלר)
צוותי מד'א מחסנים כנגד קורונה במפעל 'סודהסטרים'. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...
*   איימן עבוד (40) חזר מהגיהנום לחיים לאחר...
*   צוות העבודה הסוציאלית של 'כללית' בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים