מחר, יום רביעי 17.2.21 תתקיים בחיפה 'סטורם רייזר' תחרות האקסטרים בגלישת רוח בגלים גבוהים. צילום: סטורם ריידר

מחר החל מהשעה 08:00 בבוקר תתקיים התחרות ביוזמת רשות הים של עיריית חיפה והאחים, הגולשים החיפאיים, ארנון ואורי דגן.מי צפוי להיות שם?

פורסם ב: 15/02/2021 00:18

צילום: סטורם ריידר
מחר החל מהשעה 08:00 בבוקר תתקיים התחרות ביוזמת רשות הים של עיריית חיפה והאחים, הגולשים החיפאיים, ארנון ואורי דגן.מי צפוי להיות שם?

'סטורם ריידר' היא התחרות היחידה בארץ של גלישת רוח בגלים גבוהים והיא תתקיים מחר ביום הסוער ביותר בשנה, עם תנאי מזג אוויר קיצוניים, של רוח עזה בעוצמה של כ-50 קמ"ש וגלים בגובה של כ- 6 מטרים.

בתחרות ישתתפו השנה עשרות גולשי רוח וקייט סרפינג מכל רחבי הארץ, שיתחרו ביניהם על ביצוע הגלישה הטוב ביותר, תוך שהם משלבים ביצועים אקרובטיים, עם קפיצות ענק וסלטות עד לגובה של 20 מטר באוויר, בהן הגל משמש להם כמעין מקפצה מתגלגלת.

בין המשתתפים השנה בתחרות יהיו הגולש החיפאי ארנון דגן, אשר זכה בתואר סגן אלוף העולם ואירופה ונחשב לגולש מקצוען בסבב הגלישה העולמי – PWA, שחר צוברי אלוף ישראל בגלישת רוח שזוכה במדליית הארד באולימפיאדת בייג'ינג 2008 ואלוף אירופה מהשנים 2009 ו-2010 ועמית ענבר – שזכה שלוש פעמים בתואר סגן אלוף העולם, פעמיים אלוף אירופה וייצג את ישראל ב-12 אליפויות עולם, בשבע אליפויות אירופה ובשתי אולימפיאדות.

יוחאי פלצור מנהל רשות הים בעיריית חיפה: 'התחרות מתקיימת בתנאי ים ומזג אוויר קיצוניים, שמבטיחים להביא את הגולשים לביצועים מדהימים בחוף הגולשים בשכונת בת גלים בחיפה, שהוא מוקד גלישת רוח וקייט ברמה בינלאומית'.

אורי דגן מיוזמי ומפיקי התחרות: 'אירוע ה- STORM RIDER נולד מתוך רצון לקדם את ספורט הגלישה בארץ ולסמן את חוף בת-גלים בחיפה על המפה, כאחד האתרים החזקים והנחשקים בעולם לתחרויות בענף. לקהל המשוגע לעניין מובטחת חוויית אקסטרים עוצמתית'.

(גיל מלר)

https://youtu.be/MMQN5KU_V_A
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   יהודה דיקמן חוגג את יום הולדתו. עו'ד...
*   יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות...
*   לאחר הפסקת של שנה, המרוץ 'רצים לזכרם'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים