גליה תורן חן השיקה ספר מנהיגות נשית -'וצאת מן הכלל' בהוצאה משותפת עם קהילת הנשים של אתר GUILTY. כתבה: שרון בן-פורת

20% מהכנסות הספר של גליה תורן חן יתרמו לארגונים המעודדים עצמאות כלכלית וקידום נשים לעמדות השפעה.גליה תורן חן היא היועצת האסטרטגית של ישראל לתחום הביוטי ומגישת 'מילון היופי' ברשת 13

פורסם ב: 14/02/2021 13:42

גליה תורן חן. צילום: מריה סולביוב לסטודיו ירין שחף
היא יושבת בשולחנות קבלת ההחלטות המרתקים ביותר, אשר בהם מוכרעות סוגיות המשפיעות על מיליוני נשים בארץ ובעולם. לצערה, היא מוצאת את עצמה בדרך כלל כאישה יחידה או כשחקנית חיזוק למיעוט נשי. הנוכחות הדלה של נשים בעמדות השפעה המריצה אותה לפתח שפת חשיבה לנשים המעוניינות להיות "יוצאות מן הכלל"!

'יוצאת מן הכלל' הוא ספר מנהיגות נשית הקורא לפיתוח מנהיגות נשית, תהליך מעשי של שינוי והתבטאות לנשים שרוצות ויכולות יותר.
זהו הספר הראשון בתחומו שנכתב ע'י אישה, עבור נשים ובו מוטמעים סרטוני וידיאו לצפייה ישירה עם מיטב המנטוריות העסקיות והדמויות הנשיות מעוררות ההשראה בישראל:ממשנה למנכ'ל משרד הכלכלה, דרך מנהיגות מוניציפליות המובילות ערים, מנכ"ליות של חברות עסקיות גדולות במשק ועד למנהיגות חברתיות וליזמות הייטק.

למה אנחנו צריכות לפתח מנהיגות נשית? רק 10% ממנהיגי העולם הן מנהיגות.רק 5% מהמנכ'לים המובילים ארגונים הן מנכ'ליות, בעוד נשים מהוות 50% אחוזים מהמנהלות הזוטרות באותם ארגונים. נשים הן הלביאות שיוצאות לצוד בעודן מגדלות גורים לתפארת ומשלמות מחיר נפשי ופיזי על העומס הנלווה לריבוי התפקידים בחייהן, בעוד האריה בעל הרעמה גורף את התהילה ואת הכסף הגדול המתלווה לכיסא המנכ'לות.

בחלקת 'הסוואנה' ישנן לביאות רבות שמשנות את החוקים ומשיגות לעצמן רעמה נשית להתפאר בה וגם כיסא סביב שולחן מקבלי ההחלטות. השאיפה היא שזה יקרה יותר ולשם כך צריך להגביר מודעות ולהעניק כלים ליותר ויותר נשים. מכאן נולד פרויקט הספר 'יוצאת מן הכלל'.

"ניהול מעביר ארגונים מנקודה אחת לנקודה שנייה. מנהיגות מובילה ארגונים מנקודה אחת לנקודה שאיש לא חשב שאפשר להגיע אליה".

גליה תורן חן, לא נולדה סינדרלה. היא גדלה בכפר ועבדה ברפת ובמטע. כיצד הצליחה להחליף את מגפי הגומי בסטילטו ולהפוך לגורו טיפוח ולמגישת טלוויזיה? היא פרצה את הדרך לעצמה ולאחרות וכיום נחשבת ליועצת האסטרטגית של ישראל לתחום הביוטי, מומחית בקמעונאות נשית ובמיתוג אישי ומקצועי, מרצה וכותבת מבוקשת.


כבוגרת לימודי פסיכולוגיה ויעוץ ארגוני באוניברסיטת תל אביב היא נחשבת למנטורית של עולם היופי ומביאה תובנות של פסיכו-אסתטיקה, החיבור בין הפסיכולוגיה וביטויה החיצוניים.בנוסף, גליה היא מומחית הבישום והריח היחידה בישראל בוגרת ISIPCA, המוסד האקדמי הגבוה לאמנות הבישום בוורסאי.

לאחר שליוותה מקצועית את מיטב הארגונים הגדולים בתחום, גליה מוציאה ספר בהוצאה משותפת עם קהילת הנשים של אתר GUILTY המאגד בתוכו את הניסיון האישי והמקצועי שלה עם טיפים בדוקים שחוללו שינוי בחייהן של אלפי נשים.

בספרה 'יוצאת מן הכלל' מעניקה גליה תורן חן תהליכי מנהיגות נשית: מחיזוק בטחון עצמי, עמידה מול קהל ומצלמה, יחסים עם כסף, פיתוח יצירתיות ועוד. בנוסף לפרקים הכוללים רקע על מנהיגות נשית, הספר כולל תהליכים מעשיים לשינוי חשיבה והרגלים. היא אשר מתוקף תפקידה כמרצה, עורכת וכותבת מדורים ויוצרת תוכן לנשים,בהחלט יודעת מה נשים צריכות ורוצות.

כמה מהציטוטים שהעניקו לספר נשות מפתח בזירה העסקית והציבורית בישראל:

"מנהיגות נשית היא מנהיגות עם נשמה".
עתליה שמלצר, נשיאת קבוצת שלמה

"מנהיגות נשית היא מנהיגות. נקודה. היכולת לשלב חזון עם ביצוע, תוך הכלה, שיתופיות ונכונות לחלוק כלים להצלחה עם המטפסות במעלה הדרך". עו"ד נעמה קאופמן פס, משנה למנכ"ל ומ"מ מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה

"מנהיגות נשית היא מנהיגות לומדת, מנהיגות שיודעת להודות בדברים שהיא לא יודעת ולשתף פעולה עם אחרים על מנת ללמוד ולצמוח יחד".
מיכל גייטו אלבז, מנכ"לית ומייסדת Guilty

"מנהיגות נשית היא מנהיגות נחושה. אין כוח ששווה בעוצמתו לאישה נחושה".
הילה קניסטר בר דויד, יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל ומנכ"לית שחר און

"מנהיגות נשית היא מנהיגות ערכית. כשהשתלבתי בחברה התחלתי את דרכי מלמטה. עשיתי את כל התפקידים: דיילת, נהגת וטלפנית. כך ספגתי ערכים של חריצות ועבודה קשה – הערכים שירשתי מאבא שלי". עפרה רייף שמלצר, חברת דירקטוריון קבוצת שלמה, מנהלת קשרי לקוחות ומשקיעים בשיר נדל"ן

"ההבדל היחיד בין מנהיג למנהיגה הוא תוספת האות ה' למילה הראשונה". רוני סומק, משורר, אמן ויוצר

20% מהכנסות הספר יתרמו לארגונים המעודדים עצמאות כלכלית ופיתוח קריירה לנשים. ארגונים מובילים בישראל כבר קנו את הספר כמתנה מקורית לעובדות ליום האישה.מחיר הספר 129 ש'ח.

אפשר להשיג אותו דרך אתר גילטי:

www.guilty.co.il

באתר :

www.yours.co.il

ובחנויות הספרים הנבחרות.
יוצאת מן הכלל. ספרה של גליה תורן חן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'ארץ לאיבוד' מאת דבורה לילי כהן. הוצאת...
*   'נוצת הקסמים' מאת תמר ברקת. איורים:תמר...
*   'מועמדת יקרה' , ספרה השני של הסופרת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים