מבצע 'נותנים כתף' של ארגון 'לתת' עם פלאפון, yes ובזק בינלאומי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלירן אביטל

דגנית קרמר משנה למנכ'ל פלאפון, yes ובזק בינלאומי: 'ככל שנמשיך ונקדים להתחסן, כך נוכל לחזור לשגרת עבודה ולחיים שלנו ונצלח את המגיפה בדרך הטובה ביותר. אני מאמינה שהמבצע יסייע להגדיל את מספר המחוסנים בשלוש החברות'

פורסם ב: 08/02/2021 10:25

דגנית קרמר. צילום: אלירן אביטל
החברות יתרמו ארוחה לנזקקים על כל עובד בחברה שהשלים שני חיסונים. על רקע הירידה במספר המתחסנים בימים האחרונים, הוחלט על שיתוף פעולה של ארגון 'לתת' עם פלאפון, yes ובזק בינלאומי. במבצע 'נותנים כתף' ינסו לעודד התחסנות באמצעות תרומה של ארוחה חמה לארגון 'לתת' ע'י שלוש החברות עבור כל עובד שיתחסן מבין 4,000 העובדים של שלוש החברות.

ערן וינטרוב מנכ'ל ארגון 'לתת': 'זוהי גם תמיכה במשימה הלאומית ובמאבק בבלימת התפשטות הנגיף, וגם סיוע לאוכלוסיות שנפגעו מהמשבר הכלכלי'.

על רקע הירידה התלולה בימים האחרונים במספר הישראלים אשר ניגשים להתחסן, יוצא ארגון לתת יחד עם פלאפון, yes ובזק בינלאומי במבצע לעידוד התחסנות בשם "נותנים כתף". לפי הפרסומים האחרונים ישנם מוקדי חיסון אשר כבר עתה עומדים ריקים, קופות חולים מדווחות על מוטיבציה יורדת בציבור, ויחד עם זאת מספר הנדבקים היומי ואחוז הנדבקים לא יורד.

במסגרת מבצע 'נותנים כתף' שיעודד התחסנות לצד תמיכה באוכלוסיות החלשות ביותר בישראל, פלאפון, yes ובזק בינלאומי, יעבירו תרומה על סך 30 ש'ח לרכישת ארוחה חמה לטובת משפחות, קשישים וניצולי שואה נזקקים, נתמכי ארגון לתת, עבור כל אחד מ-4000 העובדים של שלושת החברות, אשר יתחסן נגד קורונה (חיסון ראשון ושני).

ארגון 'לתת' קוראים לחברות נוספות לאמץ את הרעיון ולעודד את עובדיהן ללכת ולהתחסן בהקדם האפשרי, ובכך לאפשר חזרה לחיים שפויים ככל הניתן, ובמקביל לתמוך בעשייה חברתית בצל המשבר הכלכלי.

מוסיפה דגנית קרמר משנה למנכ/ל פלאפון, yes ובזק בינלאומי: /בהמשך לעשייה הטובה של החברות במהלך השנה האחרונה להתמודדות עם נגיף הקורונה, שכללה בין היתר תרומת מכשירים והתנדבות של עובדים לקיום קשרים חברתיים מרחוק עם אוכלוסיית הגיל שלישי, החלטנו ליזום את מבצע 'נותנים כתף' יחד עם ארגון 'לתת'.

ככל שנמשיך ונקדים להתחסן, כך נוכל לחזור לשגרת עבודה ולחיים שלנו ונצלח את המגיפה בדרך הטובה ביותר. אני מאמינה שהמבצע יסייע להגדיל את מספר המחוסנים בשלוש החברות כי בסופו של דבר כולנו נרוויח מכך: עובדי החברה, הלקוחות ואלו שיקבלו ארוחה חמה'.

ערן וינטרוב מנכ'ל ארגון 'לתת': 'אנחנו מברכים על היוזמה של חברות עסקיות לעודד התחסנות של עובדיהן באמצעות תרומה לנזקקים נתמכי ארגון לתת. מהלך זה משיג מטרה כפולה: תמיכה במשימה הלאומית ובמאבק בבלימת התפשטות הנגיף, וסיוע לאוכלוסיות שנפגעו מהמשבר הכלכלי'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   דובר רמב'ם דוד רטנר דיווח בגאווה כי...
*   חיים הר כסף ז'ל (43), חובש בכיר במד'א...
*   פרופ’ גור אלרואי מהחוג ללימודי ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים