'קמנו לידיעה עצובה על פטירתה של רות דיין, אישה עם חזון שהקימה את בית האופנה האייקוני 'משכית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: תומר בן אבי

כך כתבה שרון טל מעצבת בית האופנה 'משכית' שהצליחה להחיות מחדש את בית האופנה 'משכית' וזה קרה ב- 2013 . היא עשתה זאת בברכתה של רות דיין ז'ל, שהפכה לחברתה הטובה ביותר בעשור האחרון. שרון טל מתארת את האובדן האישי. רות דיין נפטרה בשיבה טובה כמעט בגיל 104 (במרץ היא היתה צריכה לחגוג 104.ר.ק)

פורסם ב: 05/02/2021 12:50

שרון טל ורות דיין 'משכית'.צילום: תומר בן אבי
שרון טל מעצבת בית האופנה משכית: 'הבוקר התעוררתי להודעה קשה מנשוא, רות שהייתה החברה הטובה שלי במשך העשור האחרון, ההשראה, המנטורית, משפחה. אין לי מילים לתאר את הכאב והאובדן שאני ואנחנו מרגישים ביום שכזה. בצורה מפתיעה רות הייתה הדבר היציב והאינסופי בחיינו. היה ברור שהיא תשאר כאן לנצח ותלווה אותנו עם החיוך, החיבוק והמילה הטובה תמיד.

רות הייתה האופנה הישראלית במיטבה, פועלת תמיד למען כולם באנושיות, צניעות ובדרכי שלום. היא ידעה לחבר את התרבויות השונות וליצור מהן פסיפס מרגש של יצירה ישראלית.זאת אבדה גדולה קודם למשפחתה ואז לכולנו שנחסר אותה מאוד.נפרדתי ממנה הבוקר במישור הפיזי אבל היא תישאר איתי בלב ובנפש תמיד'. יהי זכרה ברוך!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   דובר רמב'ם דוד רטנר דיווח בגאווה כי...
*   חיים הר כסף ז'ל (43), חובש בכיר במד'א...
*   פרופ’ גור אלרואי מהחוג ללימודי ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים