לאחר שבועיים של איסור, התירו במרכז הרפואי 'בני ציון' את כניסת המבקרים החל מהיום. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מיכה בריקמן

הוגברה הפעילות האמבולטורית וחודשה הפעילות בשני חדרי ניתוח מתוך ארבעה שנסגרו. מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן על הנתונים המעודדים של ירידה במספר המאושפזים במחלקת קורונה

פורסם ב: 31/01/2021 21:39

ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל בי'ח בני ציון. צילום: מיכה בריקמן
מ-17 בינואר 2021 שאז נאסרה כניסת המבקרים למרכז הרפואי 'בני ציון' , עשו שם הערכת מצב ומתוך דאגה לשלום המטופלים והצוות הוחלט שם היום לאפשר כניסה של מלווה אחד קבוע לכל מאושפז במחלקות האשפוז ולכל מטופל המגיע לבדיקה או טיפול אמבולטורי. בחדר הלידה וביולדות יתאפשר ביקור של שני מלווים.

מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן : 'לאור הנתונים המעודדים על ירידה משמעותית במספר המאושפזים במחלקות הקורונה וגם בקרב הצוותים הרפואיים ועובדי בית החולים, אשר נבעו להערכתנו גם בזכות החלטתנו מיום ראשון לפני כשבועיים לאסור כניסה, מתוך דאגה למטופלים, לצוותים הרפואיים ולעובדי בית החולים. זו הותרה רק במקרים חריגים ובהם: הורה מלווה לילד, ליווי יולדת, פרידה מבן משפחה במצב סופני ומטפל סיעודי קבוע , החלטנו היום להסיר את האיסור על כניסת מבקרים למרכז הרפואי'.

בארבעת מחלקות הקורונה במרכז הרפואי 'בני ציון' מאושפזים כעת 53 חולים, מתוכם 36 במצב קשה (7 מונשמים) ו-17 במצב בינוני.

בנוסף, הגברנו את הפעילות האמבולטורית בבית החולים שירדה לפני למעלה משבועיים בכ-40% וחידשנו את הפעילות בשני חדרי ניתוח מתוך ה-4 שנסגרו'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים