פרוייקט הפצת חיסוני הקורונה הגדול בעולם יוצא לדרך.DP World בשיתוף פעולה עם UNICEF. כתבה: רונית קיטאי

ענקית הלוגיסטיקה DP World מדובאי וארגון הסיוע לילדים של האו'ם -UNICEF ישתפו פעולה בהפצת 2 מיליארד חיסונים נגד קורונה למדינות עולם שלישי ולמדינות מתפתחות . מה אומרים סולטן אחמד בן סוליים יו'ר ומנכ"ל DP World ומנכ'לית UNICEF הנרייטה פור?

פורסם ב: 28/01/2021 13:11

שיתוף פעולה למען הבריאות. צילום: DP World
לדברי סולטן אחמד בן סוליים : 'הפצת חיסוני הקורונה היא האתגר הלוגיסטי הגדול ביותר של האנושות מאז תום מלחמת העולם השנייה'. מנכ'לית UNICEF הנרייטה פור: 'החיסונים יהוו צעד גדול לקראת החזרת חיי הילדים למסלולם'

פרוייקט הפצת חיסוני הקורונה הגדול בעולם יוצא לדרך: ענקית הספנות והלוגיסטיקה הבינלאומית DP World מדובאי ו- UNICEF ארגון הסיוע לילדים של האו"ם הודיעו על שיתוף פעולה בהפצה של חיסונים נגד קורונה למדינות העולם השלישי ולמדינות מתפתחות. השותפות החדשה, בשווי מליוני דולרים, תסייע ל- UNICEF ברכישה, איחסון והפצה של כ-2 מיליארד מנות חיסון עבור המדינות השונות. במקביל, שני הגופים סיכמו על שיתוף פעולה בקידום תוכניות בינלאומיות אחרות לתמיכה בתחומי החינוך, הבריאות, העצמת נשים, מים ותברואה.

DP World הינה מהחברות המובילות בעולם בתחום הלוגיסטיקה, הספנות ושרשרת האספקה 'מקצה לקצה'. במסגרת זו החברה תספק ל- UNICEF פתרונות לוגיסטיים ומומחיות בתחום שרשרת האספקה.

באמצעות שימוש במתקני האחסנה של DP World בדובאי תתאפשר ל- UNICEF גישה אופטימלית למדינות רבות. בנוסף, DP World התחייבה למנף את התשתית והשירותים הלוגיסטיים הגלובליים שלה, על בסיס פרו-בונו, לתמיכה בצרכי הלוגיסטיקה של חיסוני הקורונה, כולל בתחום שינוע ותחבורה ושירותי נמל ואחסון בכל המדינות אחת מ-60 המדינות ברחבי העולם בהן DP World פועלת. בהקשר זה יצויין כי דובאי משמשת כיום את UNICEF כמרכז אסטרטגי ולוגיסטי מרכזי להפצת אמצעים שונים הקשורים להתמודדות עם הנגיף.

על השותפות חתמו הנרייטה פור מנכ'לית UNICEF, וסולטן אחמד בן סוליים, יו'ר ומנכ"ל DP World. לדברי סולטן אחמד בן סוליים 'אנו מאמינים כי לכולם צריכה להיות גישה לחיסונים, ובמיוחד לפגיעים ביותר. לשם כך אנו מעמידים את התשתית והמומחיות שלנו כדי לתמוך במאמץ. מבלי שהחיסון יהיה זמין לכלל, המגיפה לא תסתיים'.

לדברי הנרייטה פור מנכל'ית UNICEF : 'המגיפה הפכה את עולמם של הילדים ושיבשה את השכלתם, בריאותם והגנתם.החיסונים יהוו צעד גדול לקראת החזרת חיי הילדים למסלולם. השותפות החדשה הזו תתמוך במאמצינו להבטיח גישה שוויונית וברת קיימא לחיסוני הקורונה'.
מחסני DP. צילום:DP World

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור'...
*   ח'כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים