החל ממחר, 27.1.21 תפתח 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי, מתחם חיסונים ענק במרכז הקונגרסים בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

המתחם יפעל באולם המופעים הענק כשרחבת הכניסה לאולם האירועים (הלובי) ישמש כמקום ההמתנה לקראת החיסון ומקום השהייה לאחריו, בהפרדה כך שיש זרימת מוסדרת כשחלק אחד משמש להמתנה לקראת החיסון והחלק האחר להמתנה לאחריו, כולל פינת קפה מפנקת. המוקד יהיה פתוח 7 ימים בשבוע

פורסם ב: 26/01/2021 17:33

מתחם חיסוני קורונה של 'כללית' במרכז הקונגרסים בחיפה. צילום: דוד חורש
'כללית' נערכת להרחבת היקף החיסונים עם הצטרפותן של קבוצות יעד נוספות לפי הנחיות משרד הבריאות ובמסגרת זו מפעילה את המוקד ה-39 שלה ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי, שיהיה גדול ומרווח במיוחד, עם 25 עמדות חיסון, בשטח המשתרע על פני 4000 מ'ר.


המוקד יפתח ביום רביעי 27.1.21 בבוקר ויפעל 7 בימים בשבוע ברציפות משמונה עד שמונה עם אפשרות להרחבת השעות בהתאם לצורך. האתר עוצב וצוייד במטרה להעניק למתחסנים תנאים נוחים וידידותיים ושמירה מיטבית על הפרטיות.

השטח ניתן לכללית ללא תמורה למשך 4 חודשים לפחות על ידי חברת 'גב ים'.רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי הודה לאבי יעקובוביץ' מנכ'ל חברת 'גב ים' וליואב רוסו סמנכ'ל הנכסים בחברה, על ההתגייסות החשובה למען בריאות הקהילה ומיגור המגיפה. בזכות השטח הגדול ניתן יהיה לבצע באתר זה למעלה מ-3,000 חיסונים ביום בתנאים מיטביים, עם מגרש חניה גדול ונגישות טובה גם לבאים מחוץ לחיפה תודות למקומו של מרכז הקונגרסים בצמוד למנהרות.

עד תחילת השבוע חוסנו כבר כ-240 אלף מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. יש לציין כי 'כללית' מקפידה להנגיש את שירות החיסונים ולכן מפעילה 39 מתחמי חיסונים ברחבי המחוז'.

(יוכי באואר, טלי שרייר-וגנר)
מתחם חיסוני קורונה במרכז הקונגרסים בחיפה. צילום: דוברות 'כללית'

מוקד חיסוני קורונה של 'כללית'. צילום: דוברות 'כללית'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנהלי מחלקות, אחים ואחיות וצוות מינהל...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   הצוותים המטפלים של רמב'ם שולחים מסר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים