'נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה' הצהירה חברת קבינט הקורונה השרה עומר ינקלביץ'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

השרה עומר ינקלביץ' נפגשה הבוקר עם ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי אתו ערכה סיור בעיר

פורסם ב: 26/01/2021 14:08

השרה עומר ינקלביץ' וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי. צילום: דוברות עיריית כרמיאל
השרה עומר ינקלביץ' וצוותה נפגשו עם ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי וצוותו, והאזינו לסקירה מקצועית. בין היתר העלו אנשי צוותו של ראש העיר את נושא הגברת האכיפה לרבות הצבת מחסומים ומתן דו'חות הנדרשים באזור. ראש העיר שיבח את צוותי פיקוד העורף על עבודתם יוצאת הדופן בפעילות למיגור המגפה בעיר.

חברת קבינט הקורונה, *השרה ינקלביץ'* ביקרה הבוקר בכרמיאל במסגרת מסע השטח שהיא עורכת לבחינת התמודדות המועצות והערים עם מגפת הקורונה.

שרת התפוצות סיכמה את הביקור: "התרשמתי לחיוב מפעילותם של ראש העיר וצוותו בשמירה על כרמיאל מפני המגפה. אפעל לסייע לבעלי העסקים בעיר ולהגברת האכיפה. אני מאמינה שבעבודה משותפת נוכל לגבור יחד על המגפה ולחזור בעזרת השם לשגרה".

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי : 'אני מודה לשרה ינקלביץ על ביקורה בכרמיאל ועל היותה אוזן קשבת לכל הנעשה בשטח. אני בטוח כי השרה יצאה עם תובנות מכרמיאל ותדאג להציגם בקבינט הקורונה בראשותו של ראש המשלה בנימין נתניהו ונקווה למיגור המגיפה הזאת'.
צילום: דוברות עיריית כרמיאל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'יום אירופה' צויין במוצ'ש החולף במתחם...
*   שרת התחבורה מרב מיכאלי ביקרה בתערוכת...
*   הוי ירוקה. הוי ירוקה אני מבטן ומלידה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים