רשת אייקון פיטנס מקבוצת 'הולמס פלייס', משיקה אזור אישי אינטרנטי המציע, לראשונה בישראל, אימונים עם מאמן אישי וירטואלי. כתב: איתן אטיאס

מאמן אישי וירטואלי שמתקן ונותן פידבק בזמן אמת.השיעורים מתבססים על תוכנה שפיתחה החברה Kemtai

פורסם ב: 25/01/2021 09:56

אייקון פיטנס מקבוצת הולמס פלייס מציעה מאמן אישי וירטואלי. צילום: יח'צ
התוכנה עובדת על מחשב נייח/לפטופ בלבד כרגע, ובעזרת מצלמת המחשב סורקת את הגוף של המתאמן ובזמן שהוא מבצע את התרגיל מעבירה לו בזמן אמת פידבק על אופן ביצוע התרגיל.בכל סוף תרגיל, המתאמן מקבל ציון המתבסס על כמות ואיכות החזרות שביצע, כך שהוא יכול להיות בטוח שביצע את התרגיל בצורה הטובה ביותר כמו באימון אישי וכך לשפר את הביצועים.

שירות האזור האישי הכולל שיעורי סטודיו לייב עם מיטב המדריכים, VOD עם עשרות שיעורי סטודיו מוקלטים ושיעורי סטודיו עם מאמן אישי ניתנים למנויי אייקון פיטנס בחינם ולמנויים חיצוניים בעלות של 79 ₪ ללא התחייבות לחודש

רשת אייקון פיטנס מקבוצת הולמס פלייס, המפעילה 23 מועדוני כושר לואו קוסט פרימיום בפריסה ארצית, משיקה אזור אישי אינטרנטי למתאמנים המציע, לראשונה בישראל, שיעורי סטודיו ייחודיים עם מאמן אישי וירטואלי שמתקן ונותן פידבק בזמן אמת.

האזור האישי של אייקון נולד מתוך המחשבה להיות אייקון בכל מקום ובכל זמן ולקבל ליווי אמיתי במועדון ומחוצה לו. כך שמתאמן יכול לבחור איפה הוא רוצה לבצע את הפעילות – במועדון שלנו (בזמן שהמועדונים פתוחים) או מחוצה לו ואיזה סוג של פעילות ירצה לבצע- קבוצתית או אישית.

האזור האישי של אייקון מציע שיעורים המתבססים על תוכנה שפיתחה חברת הטסארט אפ הישראלית Kemtai, שעובדת על מחשב נייח/לפטופ בלבד כרגע, ודרכה אייקון צילמו תוכניות אימונים רבות לפי מטרה ורמה.

המתאמן בוחר את תוכנית האימונים הרצויה אשר בנויה מצילומים עם מדריכי אייקון פיטנס אשר מדריכים את המתאמן כיצד לבצע את התרגיל ובעזרת מצלמת המחשב הסורקת את הגוף של המתאמן, בזמן שהוא מבצע את התרגיל, התוכנה יודעת להעביר לו בזמן אמת פידבק על אופן ביצוע התרגיל.

בכל סוף תרגיל, המתאמן מקבל ציון המתבסס על כמות ואיכות החזרות שביצע, כך שהוא יכול להיות בטוח שביצע את התרגיל בצורה הטובה ביותר כמו באימון אישי וכך לשפר את הביצועים.

שירות האזור האישי, הכולל שיעורי סטודיו לייב עם מיטב המדריכים, VOD עם עשרות שיעורי סטודיו מוקלטים ושיעורי סטודיו עם מאמן אישי ניתנים למנויי אייקון פיטנס בחינם ולמנויים חיצוניים בעלות של 79 ₪ ללא התחייבות לחודש.

אייקון פיטנס הינה רשת מועדוני כושר בפריסה ארצית, המונה 23 מועדונים (מצפון ועד דרום) המשתייכת לקבוצת מועדוני הכושר הגדולה בארץ הולמס פלייס. מועדוני אייקון מביאים בשורה רעננה, צעירה, טכנולוגית חדשנית וזולה – מועדוני PREMIUM מבחינת עיצוב, מכשור ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד, אך במחיר LOW COST.

הקונספט של הרשת מתמקד בלהיות SMART, SIMPLE, SEXY כשחוויות הלקוח מרגע ההרשמה (האינטרנטית הפשוטה), הכניסה (באמצעות שערים דיגיטליים חכמים) ועד הלוקרים (שנסגרים באמצעות כרטיס החבר של הלקוח) ושיעורי הסטודיו (שיעורים וירטואליים על מסך ענק) תהייה מאוד פשוטה, מאוד חכמה, צעירה וסקסית.

מחירי המנויים נעים באייקון פיטנס בין 99-199 ש'ח לחודש. לסרטון הסברה לטכנולוגיה של המאמן האישי הווירטואלי הקליקו כאן:


https://youtu.be/D9yknnoHx24
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים