חדש במרכז הרפואי רמב'ם שמעתה עורכים גם בדיקות קורונה עד לבית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שאטרסטוק Shutterstock Stock Images

בדיקת הקורונה עד הבית הינה בדיקת מטוש (PCR) לגילוי נגיף הקורונה, הנעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן, המגיע אל בית המזמין. הגעת הצוות מתבצעת בתיאום מראש ועד יממה מקביעת התור ובכפוף לשעות הפעילות

פורסם ב: 24/01/2021 12:44

צילום: shutterstock
התפשטות נגיף הקורונה בישראל מגיעה בכל יום לשיאים חדשים, כאשר רבים באוכלוסיה עלולים לשאת את הנגיף מבלי שהם מודעים לכך. השירות החדש שהמרכז הרפואי רמב'ם השיק , יכול לסייע לרבים שאינם יכולים לצאת מבתיהם ולבצע את בדיקת הקורונה. כעת, צוות מיומן מטעם רמב'ם יגיע אליהם הביתה לצורך המשימה החשובה.

אומר טל אבוטבול מנהל שירותי רפואה פרטיים ובינלאומיים ברמב'ם: 'אנחנו נמצאים כעת בעיצומו של סגר ורבים אינם רשאים לצאת מביתם, "אך גם בתקופה הזו ישנם כאלה שחוששים שאולי נדבקו ורוצים לדעת היכן הם עומדים, או לחילופין אוכלוסיות המוגבלות בניידות ומתקשות לצאת מהבית לביצוע הבדיקה. עם תום הסגר יהיה מי שיזדקק לבדיקה שלילית על מנת לצאת לחו'ל או לסיים תקופת בידוד והשירות הזה מיועד להם'.

עם לקיחת הדגימה נשלחות המבחנות לבדיקה במעבדה הווירולוגית ברמב'ם, הידועה בסטנדרטים גבוהים של אמינות ומקצועיות, כאשר ברמב'ם מתחייבים למתן תוצאה בתוך 24 שעות מביצוע הבדיקה, באמצעות הדוא'ל. יש לציין כי ניתן לבצע מספר בדיקות בכל בית מגורים, עבור כל בני הבית.

למידע נוסף והזמנת השירות:

https://bit.ly/2Y2t1iW


(דגנית קניג)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...
*   איימן עבוד (40) חזר מהגיהנום לחיים לאחר...
*   צוות העבודה הסוציאלית של 'כללית' בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים