חנה'לה התבלבלה? המבוטחים לא מצליחים להבין איך אותה אחות חיסנה אותם בחיסון השני וגם בשני, אך זו טעות. מדובר באחיות תאומות. כתבה: רונית קיטאי

התאומות הזהות קטיה קגנובה ודריה שיבקו הן גם אחיות מחסנות קורונה במוקדי החיסונים של 'כללית' בחיפה והן יוצרות סיטואציות משעשעות ומבלבלות להפליא. לא חסר בידור גם כשדוקרים אתכם...

פורסם ב: 20/01/2021 21:03

התאומות קטיה קגנובה ודריה שיבקו מחסנות יחד נגד הקורונה. צילום: דוברות 'כללית'
'איזה מזל יש לי, חיסנת אותי לפני שלושה שבועות ועכשיו את שוב כאן ומחסנת אותי בחיסון השני', הגיבה בהפתעה מטופלת שהגיעה לקבל את חיסון השני במוקד הגדול של 'כללית' במרכז רפואי 'לין', כאשר התיישבה לקבל חיסון מידי האחות דריה שיבקו.

היא הופתעה מאד לשמוע מדריה שככל הנראה היא טועה, כי היא הצטרפה למבצע החיסונים מאוחר יותר וטרם חלפו מאז 21 יום. קרוב לודאי, הסבירה למטופלת המופתעת, שאת מחליפה אותי בתאומה שלי, שגם היא אחות ב'כללית' ושמה קטיה קגנובה (או בשמה המלא יקטרינה. ר.ק.) שהחלה לחסן מיד בתחילת מבצע החיסונים.

שתי האחיות בחיי היום יום וגם במקצוען,, רגילות לבלבול שהן יוצרות בין מטופלים, מה עוד ששתיהן גם אחיות במחלקות עיניים: קטיה קגנובה במרכז לבריאות העיין ב'לין' ודריה שיבקו במרפאה היועצת של 'כללית' ב'מגדל ארמון' בהדר הכרמל. הן רגילות לחלוק חוויות והתנסויות, כך גם כשעלו ארצה החליטו שתיהן על הסבה מקצועית מחינוך לסיעוד.

קטיה קגנובה החלה לחסן כנגד קורונה כבר בתחילת המבצע וכשדריה שיבקו שמעה ממנה איזה סיפוק אדיר יש בכך, החליטה גם היא להצטרף לצוות המחסן והודרכה על ידי קטיה. הן ממשיכות לעבוד כאחיות במחלקה ובדרך כלל מחסנות בסופי שבוע. 'אין יותר מפגשי סוף שבוע' הן צוחקות ומוסיפות: 'חשוב יותר לחסן בתקופה זו. אנחנו מרגישות שזכינו להשתתף במשהו חשוב, גדול ומשמעותי. זה מרגש לדעת שבכל זריקה כזו אנחנו תורמות לאפשרות שנצא מהמצב הקשה הזה. בעבורנו זו ממש גאווה להיות כאן בישראל ולהרגיש חלק ממדינה מובילה. הכי מרגש זה כאשר יש ממש דמעות בעיני מתחסנים ולא מכאב, אלא משמחה ותקווה שיוכלו לחזור לחיים רגילים, לצאת מהבית, לחבק את הילדים, הנכדים או הנינים'.

(יוכי באואר, טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי העניק...
*   שירות חדש מהיחידה לאימונולוגיה ברמב'ם:...
*   טיפול חדש לסרטן משבב אנושי. כתבה: רונית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים