באמצע משבר הקורונה הצטרפו אורטל אולמן ובעלה המנטור אלון אולמן לארגון 'אשת לפידות' מבית זק'א. כתבה: רונית קיטאי.צילום: ענת מחנאי

בני הזוג אולמן נפגשו עם יהודה משי זהב יו'ר זק'א וממייסדי ארגון 'אשת לפידות' ויחד הם מתכננים להוביל מהלכים פורצי דרך

פורסם ב: 18/01/2021 00:34

מימין לשמאל אורטל ואלון אולמן עם יהודה משי. צילום: ענת מחנאי
אורטל ואלון אולמן מייסד קבוצת 'הקוד המנצח', לימדו והכשירו עד היום מאות אלפי אנשים ומאות ארגונים בעזרת השיטה המובילה בישראל, לפריצת גבולות ולהצלחה מעשית בכל תחום בחיים.

באמצע משבר הקורונה הצטרפו אורטל אולמן ובעלה המנטור אלון אולמן לארגון 'אשת לפידות' מבית זק'א, כדי לתרום לקהילה באמצעות פרויקטים משפרי חיים

כמו כל העצמאיים גם הם נקלעו למשבר הקורונה , והם בחרו דווקא בתקופה זו להנגיש את כל התכנים שלהם ואת ההרצאות של אלון לציבור הרחב באמצעות הרשתות החברתיות ושידורי ZOOM והצליחו לעזור למאות אלפי ישראלים דווקא בתקופה מאתגרת זו.

אגב אמו של אלון היא האמנית יהודית אולמן , ואמה של אורטל אולמן היא קוסמטיקאית. אחותו של אלון היא אשת העסקים והמלונאית דפנה אולמן בארי תושבת חיפה.

בני הזוג אולמן אשר שניהם נולדו בחיפה ועקרו לאחרונה לאזור המרכז, פגשו את יהודה משי זהב יו'ר זק'א וממייסדי ארגון 'אשת לפידות' והם מתכננים יחד להוביל בשנת 2021 מהלכים פורצי דרך, מצילי ומשפרי חיים, בתהליכיים קהילתיים חברתיים לתועלת ולרווחת הציבור, ללא הבדל דת גזע ומין ובקידום מטרות הומניטריות חברתיות בישראל וברחבי העולם.
...
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   בעלי קבוצת GOLBARY חגגו הכנסת ספר תורה...
*   עו'ד אריקה סולומון וסר ועו'ד רועי ביטון...
*   דור שלישי לאדריכלים, האדריכל והאמן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים