ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון': 'אני מעריך כי החל משבוע הבא תחול ירידה במספר החולים המאומתים'. כתבה: רונית קיטאי

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן : 'כל עוד שלא יחוסנו ילדים, זה אומר שכ-25% מהאוכלוסיה לא תתחסן וזאת בנוסף לכך שעדיין אנחנו לא יודעים את ההיענות בקרב האוכלוסיה הרגילה לחיסון'

פורסם ב: 14/01/2021 15:00

צילום: אמי זוארץ
לדברי ד'ר אוהד הוכמן: 'צפוי שבמהלך החודשים הקרובים עדיין נחווה תחלואה של קורונה בישראל אם כי ככל הנראה במספרים וברמות חומרה נמוכים יותר. לנוכח התפשטות הנגיף בעולם נצטרך להמשיך ולעקוב מקרוב אחר התפתחות של מוטציות שעלולות להביא לשינוי בחומרת המחלה או לשינוי מידת ההדבקה שלו או לשינוי בהשפעת החיסון עליו"'.

נמשכת מגמת העלייה המדאיגה במספר חולי הקורונה במרכז הרפואי בני ציון: 67 חולים מאושפזים בארבע מחלקות הקורונה בביה"ח. עומס כבד במחלקות הפנימיות. 4 חדרי ניתוח עדיין סגורים ומבוצעים רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים.

במחלקות הקורונה במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים כעת 67 חולים, מתוכם 52 במצב קשה (3 מונשמים), 15 במצב בינוני.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'למרות העלייה במספר חולי הקןרונה המאושפזים בביה"ח, אני מעריך כי החל מהשבוע הבא תהיה התייצבות ואף תחול ירידה במספר החולים המאומתים שיאושפזו בביה"ח בזכות מבצע החיסונים והסגר.

'אני מעריך ומקווה כי במהלך הימים הקרובים אם אכן תהיה מגמת התייצבות ואף ירידה במספר החולים המאומתים והמאושפזים בבית החולים, ולאחר השלמת מבצע החיסון של הצוותים השונים בביה"ח, יהיה ביכולתנו להגדיל את מערך הטיפולים האלקטיביים, שנאלצנו להפחית בשבועיים האחרונים ב-40%.

עד עתה התחסנו 80% מעובדי בית החולים בחיסון הראשון והשבוע הם כבר עברו את החיסון השני ובמהלך השבוע הבא יושלם החיסון השני של הצוותים השונים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנהלי מחלקות, אחים ואחיות וצוות מינהל...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   הצוותים המטפלים של רמב'ם שולחים מסר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים