חילופי תודות בין מנהלי בתי החולים בחיפה לראש העיר ד'ר עינת קליש רותם. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

מנהלי בתי החולים העריכו שכבר בחודש מרץ 2021 נראה ירידה משמעותית בגרף התחלואה אולם עד חודש יוני אנחנו צפויים להיות בתוך מגבלות כאלה ואחרות בשל נוכחות הנגיף בישראל

פורסם ב: 14/01/2021 14:59

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום :רונית קיטאי
מנהלי בתי החולים בחיפה: 'מודים לעיריית חיפה על הגב והתמיכה בנו'.הדברים נאמרו במהלך ישיבת הערכת מצב שנערכה ב-ZOOM בראשות ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם, מנהלי העירייה והמנכ'לים של בתי החולים רמב'ם (ד'ר מיקי הלברטל), כרמל (ד'ר אבי גולדברג) ובני ציון (ד'ר אוהד הוכמן)
.
מנהלי בתי החולים נתנו תמונת מצב בנוגע למחלקות הקורונה והדגישו כי למרות העומס במחלקות האלה, הפעילות השוטפת של בתי החולים לא נפגעה.הם ציינו כי קיימת חשיבות בהמשך קיום ההנחיות, כולל עטיית מסכות, גם לאחר שרוב האוכלוסיה תתחסן זאת משתי סיבות: העובדה שילדים עד גיל 16 לא יחוסנו בתקופת הזמן הקרובה וגם משום שעלולות להתפתח מוטציות נוספות.

מנהלי בתי החולים ביקשו להודות לראש העיר:'אנחנו מודים לך ולצוות שלך על השמרפטיות שהקמתם גם בסגר הזה למען ילדי העובדים. זה צעד שנותן לצוות הרפואי את השקט לבצע את מלאכתם ואנחנו מודים לך על הגב והתמיכה בנו לכל אורך המשבר'. ראש העיר מצדה הודתה לכל עובדי בתי החולים שעושים עבודת קודש: 'אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם לכל בקשה או צורך'.

(אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנהלי מחלקות, אחים ואחיות וצוות מינהל...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   הצוותים המטפלים של רמב'ם שולחים מסר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים