נפטר עו'ד ישראל ענבר והותיר רעיה, ילדים ונכדים. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

את משרדו ששכן בשנים האחרונות ברחוב אלחנן במרכז הכרמל בחיפה סגר זה מכבר והעתיק את הפעילות לאזור המרכז שם פועל בנו עו'ד אורי ענבר

פורסם ב: 14/01/2021 08:26

עו'ד ישראל ענבר ובנו עו'ד אורי ענבר.ORI INBAR צילום ארכיון: רונית קיטאי
הבניין ברחוב אלחנן נהרס ונבנה במקומו בית דירות הסמוך למבנה 'כללית' סניף רש במרכז הכרמל. הסיבה היתה כי שלושת בניו לא גרים בחיפה מזה שנים רבות וגם הבת , אורטל אולמן עקרה לא מכבר לאזור המרכז בעקבות פעילותו של בעלה 'איש הברזל' והמנטור אלון אולמן.


עו'ד ישראל ענבר הותיר אלמנה, רחל ענבר, קוסמטיקאית במקצועה שייסדה בזמנו את 'גומת חן' בית ספר ומכון לקוסמטיקה ברח' הרצל בשכונת הדר בחיפה. לשניהם היו אלה נישואים שניים. הוא היה גרוש והיא אלמנה. ישראל ענבר ז'ל הוא אביהם של עו'ד אורי (בחולם) ענבר, חן ענבר ודני ענבר מנישואיו הראשונים לדליה נאמן שהיתה אשתו השלישית של עו'ד אייבי נאמן ז'ל. אורטל אולמן היא בתה של רעייתו רחל, ואותה ראה כבתו לכל דבר.

עד הקורונה עוד ראו את ישראל מגיע למכון הכושר 'הולמס פלייס' בקניון עופר גרנד קניון בחיפה גם לאחר שאת משרדו ששכן בשנים האחרונות ברחוב אלחנן במרכז הכרמל סגר זה מכבר . הוא העתיק את הפעילות לאזור המרכז שם פועל בנו עו'ד אורי ענבר הממשיך את דרכו. בני המשפחה הגדירו אותו כ'איש אשכולות שאהב את החיים והחיים אהבו אותו' והמשפט הזה שיקף את מי שהיה יותר מכל דבר אחר.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   דובר רמב'ם דוד רטנר דיווח בגאווה כי...
*   חיים הר כסף ז'ל (43), חובש בכיר במד'א...
*   פרופ’ גור אלרואי מהחוג ללימודי ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים