צוות 'כללית' ערך מבצע למתן חיסוני קורונה ליותר מ-100 מונשמים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

ניהל ח'טיב מנהלת הסיעוד ביחידה להמשך טיפול של 'כללית' ומנהל המערך ד'ר מוסא זובידאת על מהלך חיסון 102 מונשמים כרונים

פורסם ב: 13/01/2021 21:41

ביחידה להמשך טיפול דאגו לחסן את מטופליהם.צילום: דוברות 'כללית'
צוות האחים והאחיות ביחידה להמשך טיפול של כ'ללית' במחוז חיפה וגליל מערבי מטפל גם ב-102 מונשמים כרונים אשר בזכות השירות היחודי ממשיכים לשהות בביתם ואינם נאלצים לחיות במסגרות אשפוז מוסדיות. חודשי הקורונה היו קשים בעבורם במיוחד ורבים מהמונשמים נסגרו בבתים, בשל הסכנה הגדולה ביותר בעבורם להיחשף לנגיף. תודות לזהירות הרבה שנקטו לפי הדרכה צמודה ועידוד של צוות כללית שמלווה אותם מקרוב, אכן אף אחד מהמטופלים לא חלה בקורונה וגם לא היה בבידוד.

,מסבירה ניהל ח'טיב מנהלת הסיעוד ביחידה להמשך טיפול של 'כללית': בחיסונים אחרים אנחנו מגיעים לבתי המטופלים שלנו. את בקבוקי החיסון לקורונה אסור לטלטל ויש צורך בטמפרטורה נמוכה במיוחד. על כן, בשלב זה לא ניתן להגיע לבתיהם ולחסנם, עד אשר משרד הבריאות ימצא לכך פתרון לוגיסטי. מסיבה זו נערכנו למתן חיסון לכל מטופל מונשם שרק ניתן להביאו למוקדי החיסון'.אגב ניהל ח'טיב זוכה למחמאות גורפות מפי כל אלה שהיא מחסנת בשל הרוגע שהיא מקרינה, המקצועיות והחיוך התמידי. מקצועית ואנושית כל כך.

צוות היחידה ד'ר מוסא זובידאת מנהל המערך, ניהל ח'טיב מנהלת הסיעוד ביחידה וסמי פרץ אח אחראי שלוחת חיפה, וסמי קנבורה רכז מונשמים במחוז, יזמו מבצע חיסונים במוקד החיסון של 'כללית' במרכזים הרפואיים 'לין' ו'זבולון'. תואמו בעבורם תורים ייעודיים והם התקבלו במסלול ירוק ללא המתנה ובנפרד מהאחרים, כדי לצמצם חשיפה לנגיף. האחות ניהל: 'המבצע הזה היה אחד המרגשים ביותר בהם השתתפתי כי הענקנו למטופלים תחושה שדואגים להם וכן תקווה לחיים פחות מאויימים מהקורונה'.

(יוכי באואר, טלי שרייר- וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים