'טסקו' ,רשת הסופרמרקטים הגדולה באנגליה העניקה לבית האריזה של 'חקלאי גרנות' את ציון בקרת האיכות הגבוה ביותר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

כבוד לחקלאות הישראלית וליצוא החקלאי. 'אבוקדו גרנות' יימכר ברשת 'טסקו' בשנת 2021, לאחר שעמד במבדק המחמיר ביותר של הרשת המשמש כתנאי סף למכירה של מוצרים ותוצרת בסניפי הרשת

פורסם ב: 12/01/2021 14:08

קו אריזה אבוקדו גרנות. צילום: יח'צ
'טסקו' אישרה את בית האריזה לאבוקדו של 'חקלאי גרנות' ליצוא הפרי לסניפי הרשת לאחר שעמד בהצלחה בכל הקריטריונים המחמירים ליצוא אבוקדו לסניפי הרשת • "חקלאי גרנות" תייצא לטסקו אבוקדו מסוג האס שהינו הזן הנמכר ביותר בבריטניה.

בית האריזה לאבוקדו של קחקלאי גרנותק זכה לקבל מ'טסקו' את ציון האיכות הגבוה ביותר שהרשת מעניקה לספקיה, וכן אושרו המגדלים של חקלאי גרנות לאספקת אבוקדו במגוון זנים לאורך השנה.

'טסקו' היא רשת הסופרמרקטים הגדולה ביותר באנגליה. התקן שלה נחשב לאחד מהתקנים המחמירים ביותר בתחום האיכות ובטיחות במזון, והוא כולל רשימת דרישות בהם יש לעמוד כתנאי סף בעבודה אתה. המבדקים נערכו לבית האריזה וכן למגדלי האבוקדו של גרנות. בית האריזה נדרש לעמוד בתקנים מחמירים משלב הגעת הפרי מהמטע ועד הגעתו ליעד הסופי בנקודות המכירה, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות מזון, ניקיון, נוהלי עבודה, שילוח והובלה ועוד.

המגדל חייב לעמוד בדרישות מחמירות של שימוש בחומרי הדברה על פי טסקו, איסור על שימוש בהנדסה גנטית וכו'. המבדק בוצע מטעם טסקו וחקלאי גרנות קיבלה כאמור את הדירוג המקסימלי, כחול, הקובע כי הספק עונה באופן מלא על הציפיות.

זוהי השנה שנייה שבית האריזה גרנות מקבל את אישור רשת 'טסקו' בציון הגבוה ביותר. 'גרנות' תספק ל'טסקו' אבוקדו מסוג 'האס' בעיקר, זן האהוב מאוד באירופה ובבריטניה בפרט. 'האבוקדו הוא היום פרי הייצוא המוביל בישראל, כשהמגדלים הישראלים נחשבים למקצועיים ביותר בתחומים של תפוקה ושיטות גידול, על אף שיש מקומות בעולם עם תנאי גידול ואקלים הרבה יותר טובים מישראל', מסבירה נועה טל, מנהלת האיכות של 'חקלאי גרנות'.

. לדבריה הביקוש לאבוקדו הישראלי בעולם רק עולה.'כל עונה אנו עוברים מבדקי איכות בכדי לאפשר יצוא של אבוקדו ללקוחות ברחבי אירופה ואנו שמחים על כך שבית האריזה שלנו עבר בהצלחה יתרה את המבדק של טסקו, דבר המחזק את מעמדנו כספק מוביל בתחום האבוקדו והיצוא הישראלי'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   דובר רמב'ם דוד רטנר דיווח בגאווה כי...
*   חיים הר כסף ז'ל (43), חובש בכיר במד'א...
*   פרופ’ גור אלרואי מהחוג ללימודי ישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים