נולדה היום ב-12.1.21, בשעה 12:01. איזה תאריך מקסים ללידה יש לנסיכה לבית שרון -דניסיוק. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

איך הצליח להם כל כך תאריך לידת בתם. זה קרה לטניה שרון-דניסיוק (35) ולבן זוגה מיכאל מקיבוץ חוקוק בצפון. בתם הגיחה לעולם ב-12.1 בשעה 12.01, ולנסיכה מחכים בבית שני אחים

פורסם ב: 12/01/2021 12:34

טניה, בן זוגה מיכאל והתינוקת הקטנה שהצטרפה למשפחה. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
תאריכים מיוחדים הם דבר משמח: זוגות בוחרים אותם בקפידה ליום חתונתם, הצעות נישואין נקשרות בהם ואם אחד מהם הופך למועד יום ההולדת, אז יש התחלה מעניינת לחיים.

טניה שרון- דניסיוק ילדה היום בצהריים בת מקסימה, אחרי שני בנים והעניקה לה מועד יום הולדת שכזה – ה-12.1.21 בשעה 12:01. הקטנה הגיעה לאוויר העולם בלידה רגילה, במשקל של 3.200 ק'ג, אחרי שעות ארוכות בחדר הלידה, אך למרות ההמתנה הארוכה היא הצליחה להקדים את מועד הלידה המשוער בכמה ימים. אומרת האם המאושרת שרון-דניסוק בחיוך: 'לא ממש הסתכלתי על השעון, אבל אחרי שהיא נולדה, הבנתי שהכל מסתדר למספרים מעניינים ויש לנו סיפור לידה מיוחד לספר בהמשך'.

את הבחירה ללדת ברמב'ם קיבלה שרון-דניסיוק באופן טבעי, למרות המרחק הגדול מביתה. כאחות במחלקת כירורגית ב' רמב'ם הוא ביתה השני. לדבריה 'הצוות פה מקסים וחווית הלידה היתה טובה מאוד. לא היה לי ספק שפה אני יולדת' ולא שכחה להודות לכל מי שליווה אותה ברגעים המיוחדים. שיהיה במזל טוב והרבה נחת מכל הצאצאים.

(דגנית קניג)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים