חיסון שני בדרך לחיים מחדש לרונית חיון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

רונית חיון הייתה נרגשת כאשר ד'ר לילך צולר המנהלת הרפואית של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי העניקה לה תעודה על היותה מראשוני הזוכים לקבל את החיסון השני כבר ביום הראשון לתחילת מבצע החיסונים השניים למטופלים בקהילה

פורסם ב: 11/01/2021 15:45

ד'ר לילך צולר מעניקה תעודה לרונית חיון שקיבלה את החיסון השני. צילום: דוברות 'כללית'
אומרת רונית חיון: 'חלפו בדיוק שלושה שבועות מאז קבלתי את הבחיסון הראשון במוקד שהפעילה 'כללית' במרכז רפואי 'לין' ועכשיו חזרתי בשמחה לקבלת החיסון השני.

עד לרגע זה אינני מרגישה דבר למעט תקווה גדולה ותחושת הקלה לקראת האפשרות לחזור לשיגרה. בנוסף, זו גאווה להיות ישראלית ובמדינה שמקדימה לחסן את תושביה. בעוד כשבוע אני אמורה להיות עם כיסוי חיסוני מירבי ואז אני מקווה שאוכל להיפגש בשקט נפשי ועם פחות מגבלות עם חמשת נכדיי'.


רות ברוך, מנהלת הסיעוד של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי אשר מנהלת את מבצע החיסונים הגדול, מציינת כי רק במחוז זה חוסנו עד כה 150 אלף איש שעתה מוזמנים לקבל החיסון השני בחלוף לפחות 21 יום ממועד קבלת החיסון הראשון. בנוסף, צפויים להגיע השבוע חיסונים להמשך מתן החיסונים למי שטרם חוסן, בהתאם לתעדוף שקובע משרד הבריאות. כללית עתידה לחסן כאן למעלה מחצי מיליון איש ולשם כך תגברה את צוותי החיסון והאחים והאחיות מתגייסים למאמץ, מעבר למשימות השוטפות.

בשלב זה הופעלו 26 מוקדי חיסון ברחבי המחוז, בדגש על פיזור והנגשת החיסון לישובים מרוחקים. בהדרגה יפתחו מוקדים נוספים בהתאם לכמות החיסונים ומגבלות השינוע שלהם, כשיש הערכות להפעלה של 70 מוקדים ברחבי המחוז.

(יוכי באואר, טלי שרייר וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בשל מחסור חמור בדם במד'א קוראים לבעלי...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   עשרות אנשי צוות רפואי מבי'ח 'כרמל'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים