למען העסקים הקטנים שנפגעו כלכלית במשבר הקורונה התגייס המרכז לצמיחה פיננסית מבית בנק הפועלים ובית הספר Digitalent. כתב: צחי דהן

במהלך הקורס, שיתקיים בחינם באמצעות ה-ZOOM יקבלו בעלי עסקים קטנים חמש סדנאות מעשיות המותאמות לצרכיהם במטרה להעניק להם כלים מידיים לשיווק בעולם הדיגיטל

פורסם ב: 10/01/2021 11:50

המרכז לצמיחה פיננסית של בנק הפועלים מציע קורס הכשרה בעולמות הדיגיטל לבעלי עסקים קטנים שנפגעו במשבר הקורונ
הם מציעים בחינם קורס הכשרה מיוחד באמצעות ה-ZOOM לצורך שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים קטנים שנפגעו במשבר הקורונה

הסדנאות בקורס:

הקמת עמוד נחיתה לעסק
Google – איך כותבים מודעות מניעות לרכישה
Facebook – איך לקדם פוסט עם מבצע ייחודי
כתיבה שיווקית ועיצוב גרפי למדיה החברתית
Instagram – חשיבות פתיחת פרופיל לעסק וקידום ללא עלויות מדיה

הקורס יתקיים בין התאריכים: 10-14/1/2021, בין השעות: 16:00-20:00, הרשמה באתר המרכז לצמיחה פיננסית:


www.fingrow.co.il/he/node/2384

ההרשמה לקורס הינה ללא עלות והוא מוצע בחינם לבעלי עסקים קטנים מכל רחבי הארץ. כך חרו המרכז לצמיחה פיננסית מבית בנק הפועלים ובית הספר Digitalent כדי לעזור באמצעות יצירת קורס מקיף שנועד לתת מענה לכלל בעלי העסקים בימים אלו . מדובר בשבוע למידה עם חמש סדנאות מעשיות המותאמות לצרכים של עסקים קטנים, במטרה להעניק להם כלים מידיים לשיווק העסק באופן עצמאי ובכך לחסוך אלפי שקלים של העסקת גורם חיצוני.

הקורס מועבר על ידי מומחי בית הספר Digitalent למקצועות הדיגיטל, בדגש על כלים פרקטיים וחשובים לשיווק דיגיטלי. משתתפי הקורס ייהנו מסדנאות במגוון נושאים: הקמת עמוד נחיתה, שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם, שיווק בגוגל, כתיבה שיווקית, עיצוב גרפי ועוד.

במהלך 2020 התקיימו שני קורסים דומים שנחלו הצלחה גדולה עם אלפי בעלי עסקים קטנים מרחבי הארץ, שהביעו שביעות רצון גבוהה מההדרכות שקיבלו. הקורס יתקיים בין התאריכים: 10-14/1/2021, בין השעות: 16:00-20:00, הרשמה באתר המרכז לצמיחה פיננסית: https://www.fingrow.co.il/he/node/2384

מאשה דשקוב, מייסדת ומנכ'לית בית הספר Digitalent: 'אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט כה מבורך עם המרכז לצמיחה פיננסית. כבעלת עסק בעצמי אני מבינה את האתגרים הרבים הקיימים על מנת להצליח במיוחד בתקופת משבר כמו זו. שבוע הסדנאות שהקמנו נועד לעזור לבעלי עסקים ולהעניק להם כלים בהם יוכלו להשתמש מעבר לתקופה זו וכך להעלות את העסק שלהם רמה אחת יותר גבוה. המרצים שיעבירו את ההכשרות הם בין המוכשרים והמקצועיים ביותר המגיעים מהחברות הגדולות והמובילות בשוק הדיגיטל. מאחלים לכל בעלי העסקים בהצלחה'.

קרין מאיר מנהלת המרכז לצמיחה פיננסית מבית בנק הפועלים: 'על רקע משבר הקורונה, והמשבר הפיננסי שנוצר בקרב עסקים קטנים ועצמאיים, משקי בית שנותרו ללא מקור הכנסה במשך התקופה והצורך לידע בתחום החינוך הפיננסי, אנחנו במרכז לצמיחה פיננסית, פועלים על מנת להוות רשת תמיכה משמעותית ללמידה ולהתפתחות בהתנהלות הפיננסית, הן בתקופת המשבר והן בתקופה שלאחריו, אנחנו מנגישים את התכנים באופן שמותאם לתקופה – בהרצאות ובסדנאות בזום, בהיצע רחב של קורסים דיגיטליים באתר ועוד. אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר המרכז לצמיחה פיננסית, ליהנות משלל התכנים העשירים שעומדים לרשותכם, להירשם להרצאות, ולקבל כלים להתנהלות פיננסית מושכלת שתוביל אתכם לצמיחה ולרווחה כלכלית'.


בית הספר Digitalent למקצועות הדיגיטל הוקם בשנת 2015 על ידי מאשה דשקוב, מפתח ומעביר קורסי הסמכה מקצועיים בשילוב פרקטיקום, סדנאות ייחודיות בארגונים, הכשרות במוסדות אקדמיים וימי עיון וכנסים בתחום הדיגיטל, ומעניק שירותי השמה לבוגרים. כל ההכשרות ניתנות על ידי מומחים מובילים בארץ בתחום הדיגיטל. לבית ספר מעל ל-2,000 בוגרים.


המרכז לצמיחה פיננסית הינו מיזם חדשני ופורץ דרך מבית בנק הפועלים, לקידום החינוך הפיננסי בישראל, לפרטיים ולבעלי עסקים. עם כמיליון וחצי לומדים בשנתיים וחצי של פעילות. המרכז מוביל את תחום החינוך הפיננסי בישראל באמצעות כלים דיגיטליים מתקדמים בעברית ובערבית, קורסי אונליין, הרצאות וקורסים בזום, משחקים ועוד. פעילות המרכז מונגשת בחינם ומתפרשת על פני כל האוכלוסיות והמגזרים. המרכז לצמיחה פיננסית זכה בשנת 2020 במוצר השנה בקטגוריה של 'חינוך פיננסי'.

המרכז הוקם במטרה לאפשר לכל אדם בישראל להשיג צמיחה פיננסית, מתוך אמונה כי כל אחד , בין אם הוא אדם פרטי, משפחה או עסק יכול לשפר את התנהלותו באופן שיסייע לו להגשים את שאיפותיו, אם רק יעמדו לרשותו הידע והכלים הנחוצים. מתוך תפיסה זו שם לעצמו למטרה לשמש כבית של למידה, הדרכה, ידע וכלים לצמיחה פיננסית, עבור כל מי שרק מעונין בכך.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   על זוגות שחיים יחד ללא נישואים. כתבה:...
*   לשכת עורכי הדין בראשותו של עו'ד אבי...
*   'רצים לזכרם', המירוץ המסורתי לזכר חללי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים