טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין

הדר מאירסון (44) ילדה לפני כשלושה שבועות את ילדה הרביעי ומספר ימים לאחר הלידה עברה אירוע מוחי קשה במהלך שהותה בתינוקייה של המרכז הרפואי מאיר בכפר סבא.

פורסם ב: 07/01/2021 12:18

צילום: דוברות המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין
את טקס של ברית המילה הם ערכו בבית הכנסת של המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין מקבוצת 'כללית' שם הדר מאירסון עוברת תהליך שיקום לאחר האירוע הבריאותי שעברה/

מספר בעלה של הדר, אמיר מאירסון: 'הגענו לתינוקייה בבי'ח 'מאיר', שם היה מאושפז בננו הפעוט בעקבות התפתחות צהבת. הדר התלוננה שהיא לא חשה בטוב ומאחר שהגינקולוגית שלה עובדת בבי'ח 'מאיר', ביקשתי ממנה לבדוק את הדר והיא הופנתה למיון לצורך ביצוע בדיקות. זמן קצר לאחר מכן, בעודנו בתינוקייה מטפלים בבננו, הדר עברה את האירוע. מיד זיהיתי שמדובר באירוע מוחי והוזעק צוות רפואי לטפל בה. העובדה שהיינו במרכז רפואי 'מאיר' באותם רגעים הייתה קריטית, מהירות התגובה והטיפול שקיבלה באופן מיידי ייתכן והצילו את חייה'.

הדר הועברה להמשך טיפול במחלקה לטיפול בשבץ מוחי וצנתורי מוח במרכז הרפואי 'שיבא' וכעת נמצאת בתחילתו של תהליך שיקום במחלקה לשיקום חבלות מוח במרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין.

ד'ר חגי אמיר, מנהל המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין, מציין: 'התרגשנו יחד עם משפחת מאירסון מהעובדה שבחרו לקיים את אירוע ברית המילה של בנם במרכז הרפואי שלנו ובסיוע של רב המרכז, הרב שמואל חרמ"ץ, נערכנו באופן מיטבי ובהתאם למגבלות הקורונה לקיום האירוע. בשמי ובשם כל עובדי המרכז אני רוצה לברך את המשפחה שיזכו לגדל את בנם בבריאות ובנחת לתורה, למצוות, לחופה ולמעשים טובים וכמובן לאחל להדר שיקום מוצלח אצלנו וחזרה מהירה לשגרה שלה בביתה עם ילדיה ובעלה'.
צילום: דוברות המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הפתיעו את עמי זוגלובק מבעלי קבוצת...
*   הדוגמן הבינלאומי והמפיק הצעיר שון...
*   המפיק יואב גרוס השיק בחצר ביתו על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים