התושב המבוגר ביותר ביהוד-מונוסון, חסן אהרון בן ה-106 התחסן לקורונה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית יהוד מונוסון

מגן דוד אדום, אשר מפעיל את פרויקט החיסונים בבתי האבות ובדיור המוגן בישראל, חיסן אתמול את חסן אהרון בן ה-106. החיסון התבצע הודות לפניה נרגשת מראש העיר יהוד-מונוסון, יעלה מקליס

פורסם ב: 06/01/2021 19:48

צוותי מגן דוד אדום לא נותרו אדישים לפנייה ובמבצע משותף, כחלק מפרויקט החיסונים המיוחד לגיל השלישי, חיסנו את אהרון אשר הגיע בליווי משפחתו אל מרכז החיסונים עוד באותו היום.

עד כה חיסנו צוותי מגן דוד אדום למעלה מ-120,000 דיירים ואנשי סגל בבתי אבות והדיור המוגן ברחבי הארץ. עד סוף השבוע הקרוב יחוסנו כלל מרכזי הגיל השלישי ובשבוע הבא יחלו במבצע החיסונים של המנה השנייה.

ראש העיר יהוד-מונוסון,יעלה מקליס: 'התרגשתי לסייע לתושב העיר היקר והמבוגר ביותר להתחסן כנגד קורונה. אני מאחלת לו ן בריאות ואריכות ימים ומקווה כי בעתיד הקרוב כלל תושבי העיר יוכלו להתחסן כדי שיחד ננצח את נגיף הקורונה ונשוב לשגרה'.

איילה, בתו של חסן אהרון: 'אני מודה לראש העיר ולמגן דוד אדום על הסיוע בחיסון, שמחנו מאוד להגיע יחד עם אבי אל המעמד המרגש והחשוב'.

אלי בין מנכ'ל מד'א: 'בימים אלו, מסיים מגן דוד אדום את פרויקט החיסונים הנרחב בכלל מוסדות הגיל השלישי בישראל, במסגרתו שמחנו לסייע גם לתושב יהוד-מונוסון המבוגר ביותר. נמשיך לעמוד בחזית המאבק ולפעול למיגור מגפת הקורונה. נאחל בריאות לכולם'.
צוות מדא מחסן את חסן אהרון בן 106 ביהוד-מונוסון .צילום: דוברות עיריית יהוד מונוסון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מיכל אידלמן אוחנה מ'כללית' מחוז חיפה...
*   בחדרי הלידה ברמב'ם חוזרים לשגרה ומחדשים...
*   משה קופרמן הוא חובש בכיר ומתנדב מד'א...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים