המעצב דרור קונטנטו משתף פעולה עם 'איגי' ארגון הלהט'ב הגדול ביותר בישראל. צילום: דביר כחלון

מדובר בפרויקט מעורר השראה עם קולקציית השפם של המדינה, חולצות המעטרות את סימן ההיכר של המעצב דרור קונטנטו. הרווחים מהמכירות מיועדים כתרומה ל'איגי'

פורסם ב: 05/01/2021 14:15

דרור קונטנטו בשיתוף פעולה עם איגי ארגון הנוער הגאה, קולקציית השפם. צילום: דביר כחלון
דרור קונטנטו שיצא מהארון לאחר שעזב את הדת וגם הספיק להתגרש והוא אבא והכל יחד. מאז ומתמיד אחת מהמטרות שייעד לעצמו היא להעביר מסר לנערים ולנערות להעז ולחלום. הסיפור האישי של דרור קונטנטו הוא סיפור של הצלחה כנגד כל הסיכויים בזכות חלום קטן ותקווה גדולה.המעצב יצא במהדורה מוגבלת של חולצות לטובת הפרויקט המשותף עם איגי. את החולצות מעטר שפם שובב, סימן ההיכר של המעצב ואבן חן.

חולצות נמכרות באתר ייעודי , כאשר הרווחים מהמכירה ילכו לתרומה ל'איגי', ובכך ימשיכו לסייע להמשך עשייה של העמותה מול הנוער הגאה.
"בתקופה מאתגרת זו שפוקדת את המדינה, רצינו לחבק עשייה של ארגון כה חשוב ולתת השראה לכל אותם נערים ונערות מקהילת הלהט'ב ברחבי הארץ'. מחיר החולצה 119 ש'ח. טלפון לבירורים: 054-7546519

להשיג באתר:


www.kontento-online.com

איגי - ארגון הנוער הגאה הגדול ביותר בישראל נותן תקווה ומהווה עוגן לאלפי בני ובנות נוער להט״בים בכל רחבי הארץ. מקריית שמונה ועד אילת, איגי היא בית לאלפי בנות ובני נוער להט'ב.

לארגון 120 קבוצות בכל הארץ, 4,000 חניכים, 400 מדריכים, 14 מועדונים, 4 דירות שנת שירות ומענים דיגיטליים ברשת 24/7.

איגי שמה לעצמה כיעד להיות מרחב חברתי משמעותי עבור כל נער ונערה מהקהילה הגאה בישראל ולייצר עבורם מרחב חברתי משמעותי לגדול ולצמוח בו.

דרור קונטנטו בן 34 , התפרסם כשעיצב לשרה מירי רגב את שמלת השטיח האדום הראשונה המפורסמת בפסטיבל קאן .סיפורו המרתק של דרור קונטנטו מילד חרדי בישיבה, צעיר שהתחתן ואב לילדה, החליט בגילאי העשרים המוקדמות שלו לעזוב את הדת, לחזור בשאלה ולצאת מהארון. ההשראות לעיצוביו וכתב ידו של המעצב מגוללים את סיפור חייו ובאים לידי ביטוי בכל אחד מעיצוביו.

עם הקמת הסטודיו שלו יצא להגשים את כל החלומות שלו מהצנועים ועד הפרועים ביותר שאפשר לדמיין. קונטנטו לא חוסך במילים , הוא דמות מסקרנת ודעתנית, ידוע גם כאחד 'שלא עושה חשבון' ואומר את כל שעל ליבו. הוא הפך לאחד המעצבים הצבעוניים והבולטים בישראל. כוכב קבוע בשבוע האופנה הישראלי בהפקתו של מוטי רייף, בין לקוחותיו המפורסמות: נטלי דדון, נסרין, ניקול ראידמן, נטע ברזילי, ריקי בן ארי, מורן אטיאס, שני אטיאס, לאה שנירר, מיכל אנסקי, הגברת שרה נתניהו , השרה מירי רגב , אחווה סיטבון, דנה זרמון, הילה סעדה, ריי שגב, שמחה גואטה, הזמרת דקלה, אגם בוחבוט, לירון רביבו, טיילור מלכוב, גלי עטרי, אושר סלים, עדן פינס ונוספות.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   לראשונה בישראל: מופע אמנותי להשקת...
*   השחקנית עדן סבן הצטלמה הבוקר להלבשה...
*   רשת INTIMA במבצע קולקציה חדשה באתר האונליין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים