'כללית' מביאה את חיסוני הקורונה לטירת הכרמל ועתלית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

כיום פועלים כבר 20 מוקדים ברחבי מחיפה וגליל מערבי ובהדרגה יפתחו מוקדים נוספים,

פורסם ב: 04/01/2021 15:51

מתחם חיסוני קורונה במרפאת כללית טירת כרמל מערב. צילום: דוברות 'כללית'
כל זאת בהתאם לקצב הגעת החיסונים. סה'"כ יהיו לכללית 70 אתרים למתן החיסון רק בחיפה ובגליל המערבי, בו עתידים לחסן למעלה מחצי מיליון איש.

'כללית' ממשיכה לפתוח אתרי חיסון קורונה נוספים וזאת בעקבות ההיענות הגדולה והברוכה של הציבור למבצע החיסונים יחד עם פתרון בעיית השינוע של החיסונים ממגשים של 1,000 בקבוקים למארזים קטנים יותר. 20 מוקדים פתוחים ופועלים.

לאחר שנפתחו מוקדים בישובים גדולים, דואגת 'כללית' לפתוח מוקדים הפזורים בכל רחבי המחוז הגדול, כדי להנגיש את השירות לתושבים גם בפריפריה. לכך חשיבות רבה מבחינתנו, מדגיש רונן נודלמן- מנהל כללית במחוז, כי לתפיסתנו אין מקום לפערי שירות ולא נכון לגרום לתושבי ישובים מרוחקים להרחיק מרחק רב עד למוקד מרכזי, גם אם הוא מפואר. הדבר נכון שבעתיים נכח העובדה שהמתחסנים הם בני הגיל השלישי ואנשים עם תחלואת רקע.

במסגרת זו הפעילה כללית במרפאת עתלית ובמרפאת טירת כרמל מערב אתרי חיסון שפועלים בשעות פעילות המרפאה, עם מספר עמדות חיסון בו זמנית. כזכור, החיסון ניתן רק למי שקבע כקבוצת יעד לחיסון בני 55 ומעלה עם מחלות רקע מסויימות. קבלת החיסון מותנית בתיאום תור מראש באתר, באפליקציה או בכוכבית 2700.

(יוכי באואר, טלי שרייר וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנהלי מחלקות, אחים ואחיות וצוות מינהל...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   הצוותים המטפלים של רמב'ם שולחים מסר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים