בניין עיריית חיפה יואר הערב לזכרו של עובד העירייה חסן אבו עזיזה  שהלך לעולמו בתאונה מחרידה. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

.בני המשפחה הגיעו הערב להיכל העיריה שהואר בצבע אדום והתקבלו על ידי ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם

פורסם ב: 03/01/2021 14:54

בני משפחתו של חסן אבו עזיזה ז'ל התקבלה אישית ע'י ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה.jpg
חסן אבו עזיזה, אשר הלך לעולמו בשבוע שעבר בתאונה  טראגית ומצערת זכה מספר פעמים באות 'העובד המצטיין'. חסן שהיה במותום בן 55 עבד במשך 25 שנים במחלקת התברואה של עיריית חיפה..הוא הותיר אחריו אישה, שתי בנות ושני בנים.

בני משפחתו וחבריו לעבודה מספרים שחסן היה איש משפחה למופת ועובד מסור, זכה כמה פעמים באות העובד המצטיין של העירייה, והיווה מודל לחיקוי ביחסו  עם עמיתיו לעבודה ועם כולם.
ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם ביחד עם הנהגת העיר וכן עובדים רבים, ביקרו בביתו של המנוח וניחמו את המשפחה.

כאות הערכה וכבוד למנוח תאיר הערב עיריית חיפה את מבנה היכל העירייה. ראש העיר חיפה: 'כולנו משתתפים בצער המשפחה של עובד העירייה המנוח חסן אבו עזיזה.אנו מחבקים את  משפחתו של המנוח  ואת עובדי העירייה. הביקור בביתו של המנוח היה קשה, חשתי את כאבם וכן את צערם של בני ביתו ובני משפחתו  של המנוח על לכתו בטרם עת.
חסן ז'ל  היה עובד מסור ומצטיין, נעים הליכות וחרוץ למופת, והיווה מודל למסירות לחיים המשותפים וכן לכבוד ההדדי בין כולנו בעיר חיפה.אנו מחבקים את משפחתו של המנוח ברגעיה הקשים, ונעמוד תמיד  לרשות המשפחה ולצדה בכל דבר ובכל עת. יהי זכרו ברוך'.


(אלירן טל)
חסן אבו עזיזה ז'ל. צילום:באדיבות המשפחה

צילום: דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   יהודה דיקמן חוגג את יום הולדתו. עו'ד...
*   יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות...
*   לאחר הפסקת של שנה, המרוץ 'רצים לזכרם'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים